Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Дякуємо Міжнародному благодійному фонду "Допомога дітям Чорнобиля"

Під час свята творчо-обдарованих дітей «Сузір’я талантів» міський голова Анатолій Олександрович Душко вручив сертифікати на поїздку до Києва вихованцям міського Будинку дитячої творчості.

Екскурсійна поїздка відбулася 29 травня. Відправилися в поїздку до столиці вихованці у комфортабельному автобусі «Neoplan», яким забезпечила міська рада. Допомогу в організації сюрпризу для юних талантів надало Житомирське обласне відділення міжнародного благодійного фонду "Допомога дітям Чорнобиля", керівником якого є Володимир Олександрович Фещенко. Фонд три екскурсії та забезпечив харчування дітей.

Дітям екскурсійна поїздка дуже сподобалася. Вони дізналися багато нового та отримали гарні враження і багато позитивних емоцій.

Баранівська міська рада дякує благодійному фонду "Допомога дітям Чорнобиля" за допомогу в організації екскурсії та харчування дітей, адже турбота про підростаюче покоління має бути пріоритетним напрямком діяльності, як держави так і громадських організацій.

Детальніше про поїздку можна прочитати тут.  

Друк E-mail