Сорок п’ята сесія міської ради

Відповідно до статті  46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати  сорок  п’яту  сесію Баранівської міської ради  04 березня  2015 року о 14,00 год. у залі засідань міської ради.

 

                                                  Порядок денний

 

1. Про Програму економічного і соціального розвитку м.Баранівка на 2015 рік.                         

2.Про внесення змін до міського бюджету  на 2015 рік.                         

3.Про внесення змін  до рішення 43 сесії 6 скликання від 27.01.2015р. №1812 «Про встановлення ставки податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки».

 4. Про затвердження ставок земельного податку та встановлення пільг щодо сплати земельного податку для фізичних та юридичних осіб на території Баранівської міської ради.

5.Про внесення змін до додатку до рішення 42 сесії 6 скликання від 03.12.2014року №1772 «Про затвердження плану діяльності Баранівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік».

6.Питання комунальної власності.                          

7. Розгляд заяв, звернень громадян, клопотань підприємств, установ, організацій з інших питань, що входять до компетенції міської ради.             

8.Земельні питання.

9.Різне.

На сесію запросити депутатів обласної та районних рад, заступника голови районної ради,  заступників голови РДА, членів міськвиконкому, керівників підприємств, організацій, установ, громадських організацій та представників засобів масової інформації.

 

З проектами рішень можна ознайомитися на дошці оголошень міської ради або в секретаря міської ради Шикули Зінаїди Петрівни( вул.Леніна,20, адмінбудинок, 2-й поверх, каб.№9).

Друк E-mail