Про встановлення ставок земельного податку на 2017 рік (проект регуляторного акту)

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення Баранівської міської ради «Про встановлення ставок земельного податку на 2017 рік»
Розробник – Баранівська міська рада

Проект регуляторного акта передбачає необхідність  встановлення ставок земельного податку на території міста із врахування потреб територіальної громади м.Баранівка.

Цілі прийняття спрямовані на врегулювання питань, пов’язаних з визначенням встановлення фінансових зобов’язань землевласників і землекористувачів перед міським бюджетом та територіальною громадою.

Проект рішення Баранівської міської ради «Про встановлення ставок земельного податку на 2017 рік» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено  на офіційній  сторінці Баранівської міської ради http://mrada-baranivka.gov.ua.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі за адресою: м.Баранівка, вул.Соборна, 20, 2-й поверх.

Пропозиції та зауваження також можна надсилати на адресу постійної комісії Бараінвської міської ради із Земельних питань: м.Баранівка, вул.Соборна, 20, 2-й поверх .

БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
БАРАНІВСЬКОГО РАЙОНУ
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Третьої сесії                    7 –го скликання

від  28 січня 2016 року №93

Про встановлення ставок
земельного податку на 2017 рік
(проект регуляторного акту)

                                                                                                                                                                              
На виконання вимог пунктів 12.3, 12.4 статті 12 Податкового кодексу України, відповідно до ст.143 Конституції України, ст.10, 12, 274-277 Податкового кодексу України (зі змінами та доповненнями) та с. 26, 69 Закону України «Про місцеве самоврядування»

Вирішила:
1.    Встановити на 2017 рік ставки земельного податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, а саме:
1.1 За земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні громадян, зайняті житловим фондом, автостоянки для зберігання особистих транспортних засобів громадян, які використовуються без отримання прибутку гаражно-будівельними, дачно-будівельними та садівницькими товариствами, індивідуальними гаражами, садовими і дачними будинками, господарськими та іншими будівлями і спорудами, багаторічними насадженнями - у розмірі 0,03 відсотків від їх нормативної грошової оцінки.
1.2  За земельні ділянки сільськогосподарського призначення, які перебувають у власності або користуванні громадян, - 0,01 відсотка від нормативної грошової оцінки.
1.3 За земельні ділянки, які перебувають у власності громадян, фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, для всіх видів цільового призначення, крім тих, які зазначені в п. 1.1 та п. 1.2 даного рішення, - у розмірі 1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки.
1.4 За земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання, - у розмірі 3 відсотків від їх нормативної грошової оцінки.
2.    Встановити на 2017 рік ставки земельного податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких не проведено, у розмірі 5 відсотків від нормативної грошової оцінки одиниці ріллі по області.
3.    Секретарю міської ради Оханському Ю.М оприлюднити це рішення в засобах масової інформації.

Міський голова                                                                А.О.Душко

 

Друк E-mail