Платні послуги виконкому (регуляторний акт)

БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БАРАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 28.09.11.   №204

Про платні послуги, які надаються

виконкомом міської ради

(регуляторний акт)

У зв’язку з тим, що працівниками виконавчого апарату проводиться значна робота по обслуговуванню населення щодо видачі різних  довідок, виписок з будинкової книги, оформлення інших документів, що створює додаткові витрати на придбання бланків на ці документи, а також враховуючи підвищення цін на папір та виготовлення друкованих бланків, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 17.05.2002 р.  № 659 «Про затвердження переліку груп власних надходжень бюджетних установ, вимог щодо їх утворення та напрямків використання», пп.2 п.а ст. 28 та ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарськоїдіяльності» (зі змінами та доповненням), виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Затвердити прейскурант на платні послуги, які надаються виконкомом міської ради щодо видачі довідок, оформлення інших документів фізичним та юридичним особам, мешканцям приватного житлового сектору, згідно з додатком.
  2. Безкоштовно надавати послуги щодо видачі довідок на поховання померлих громадян.
  3. Проводити безоплатну видачу всіх видів довідок, оформлення інших документів на ім’я дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
  4. Встановити, що платне оформлення та видача документів і довідок здійснюється паспортистом відділу благоустрою міської ради та відповідними спеціалістами міської ради.
  5. Збір за послуги щодо видачі довідок доручити проводити паспортисту відділу благоустрою міської ради та відповідним спеціалістам виконавчого апарату, на яких покладено обов’язки ведення реєстрації цих документів за встановленою формою.
  6. Кошти, отримані за послуги при видачі довідок та інших документів, направляти на оплату праці паспортиста, придбання друкованої продукції, книг обліку, паперу, канцтоварів та інших необхідних товарів для підготовки і видачі цих документів.
  7. У відповідності до додатку № 1 Постанови Кабінету Міністрів України від 17.05.2002 року  № 659 «Про затвердження переліку груп власних надходжень бюджетних установ, вимог щодо їх утворення та напрямків використання» кошти, одержані від плати за послуги при видачі довідок та інших документів, зараховувати до доходів міського бюджету по розподілу спеціального фонду бюджету, як власні надходження бюджетних установ.
  8. Врахувати, що тарифи, затверджені цим рішенням, встановлені з урахуванням всіх податків та обов’язкових платежів та вступають в дію з 01.10.11., але не раніше офіційного опублікування його в засобах масової інформації.     

 Міський голова                                                                                                        А.О.Душко

Додаток до рішення виконкому

від 28.09.11. №204

ПРЕЙСКУРАНТ

на платні послуги, які надаються виконкомом міської ради

щодо  видачі довідок, оформлення інших документів

фізичним та юридичним  особам, мешканцям приватного сектору

 

з/п  Назва довідки                         Одиниці виміру         Тариф, грн.

       Формат - 1                                                                               

1.    Про склад сім’ї                                           шт.                                            2,00

2.    Про проживання і прописку                      шт.                                            1,00

3.    Виписка з трудової книжки чи інших                                                                                             документів (для тимчасово непрацюючих)    

                                                                           шт.                                           1,00

4.    До суду                                                        шт.                                           2,00

       Формат - 2                                                                               

5.    Про склад сім’ї на соціальну допомогу                                                                                                                                                                                             в органи соціального забезпечення                   шт.                                         2,00

6.    Виписка з будинкової книги                                                                                                            (квартирний облік, спадщина)                             шт.                                         5,00

7.    Для отримання субсидії (50% вартості)       шт.                                         1,00

8.    Видача побутових характеристик на                                                                проживаючих                                                         шт.                                         5,00

                     9.    Про наявність земельної ділянки та                                                                                                                        інших довідок, пов’язаних із                                                                                                               землекористуванням                                                                 шт.                                        2,00

10.  Про наявність підсобного господарства        шт.                                        1,00

11.  Складання акту про проживання                                                                                                     (не проживання) за адресами та актів щодо                                                                                 встановлення інших фактів (за відсутності                                                                                       відповідних документів) з виходом на місце          шт.                                      10,00

12.  Погодження на переобладнання квартир       шт.                                      20,00

13.  Погодження на встановлення                                                                                          індивідуального газового опалення                        шт.                                      20,00

Доповнення:

Оплата довідок, не передбачених прейскурантом, проводиться за ціною довідок аналогічного характеру.

 

Керуюча справами

(секретар) виконкому                                                                       О.П.Бабінець

 

 

Експертний висновок

відповідальних посадових осіб

у здійсненні державної регуляторної політики

щодо відповідності проекту рішення виконавчого комітету

Баранівської міської ради

«Про платні послуги, які надаються виконкомом міської ради» принципам регуляторної політики

Згідно із Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» інформація про наміри прийняття згаданого рішення, основні положення та показники проекту рішення, аналіз регуляторного впливу були розміщені на інформаційному стенді міської ради, а також на інформаційних щитах у різних мікрорайонах міста для отримання зауважень та пропозицій. Крім того, основні положення та показники проекту цього регуляторного акту були висвітлені в міськрайонній газеті «Слово Полісся» (№66 від 07.09.2011 року).

З метою більш широкого залучення громадськості міста, громадських та політичних організацій до обговорення та вивчення поставлених питань, виконавчим комітетом міської ради були проведені громадські слухання. До речі, громадські слухання проводилися як до прийняття проекту даного регуляторного акту, так і після його прийняття. На громадських слуханнях, які відбулися 11.08.2011 року, з метою покращення якості адміністративних послуг (встановлення зручного для населення графіку видачі документів) було рекомендовано міськвиконкому запровадити надання платних послуг. Ця пропозиція була опрацьована виконавчим апаратом ради, у результаті чого був підготовлений проект вищезгаданого регуляторного акту.

На громадських слуханнях 27.09.2011 року при обговоренні проекту регуляторного акту «Про платні послуги, які надаються виконкомом міської ради»розглядалася вартість цих послуг для населення та інших категорій споживачів. Учасники громадських слухань запропонували безкоштовно видавати довідки на ім’я дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також встановити мінімальну вартість довідок на призначення субсидій. Спеціаліст міської ради з економічних питань Бондаренко А.В. ознайомила учасників громадських слухань з аналізом вартості послуг в інших містах та зауважила, що запропонована вартість цих послуг є найнижчою у порівнянні з іншими, найближчими до Баранівки, містами. Після обговорення проекту регуляторного акту учасники громадських слухань одностайно прийняли рішення погодити його.

Хочеться відмітити, що питання прозорості та врахування громадської думки, як один із головних принципів державної регуляторної політики, обов'язкове врахування ініціатив, зауважень та пропозицій при прийнятті остаточного рішення, було дотримано розробниками проекту в повній мірі.

Заступник міського голови                                                                В.А.Гнилориба

Керуюча справами

(секретар) виконкому                                                                           О.П.Бабінець

Спеціаліст міської ради

з питань юридичного забезпечення                                                  О.С.Загорська    

 

 

 

Друк E-mail