Доводимо до відома жителів міста!

БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БАРАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Витяг із  РІШЕННЯ

 

Восьмої сесії                                                                    6-го скликання

 

            від 21.07.2011 року № 377

 

Про обмеження реалізації

алкогольних напоїв в нічний

час на території міста Баранівка

(регуляторний акт)

Керуючись Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв», «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», постановою Кабінету Міністрів України від 30.07.1996 № 854 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями» та враховуючи численні скарги громадян на порушення громадського порядку в нічний час, із зростанням кількості злочинів, скоєних у стані алкогольного сп'яніння, а також усвідомлюючи вплив алкоголю на стан здоров’я молодого покоління м. Баранівка, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія міської ради

ВИРІШИЛА:

1.  Заборонити роздрібну реалізацію алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв на території міста Баранівка у стаціонарних об’єктах торгівлі, у період з 22.00 години до 08.00 години кожного дня, враховуючи вихідні дні та свята.

   2. Встановити, що чинність цього рішення поширюється на всіх суб'єктів підприємницької діяльності на території міста Баранівка незалежно від форм власності, які пройшли реєстрацію в установленому порядку і мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольним напоями.

    3.   Встановити, що всі суб'єкти підприємницької діяльності, які відповідно до пункту другого цього рішення здійснюють торгівлю алкогольними напоями, зобов’язані забезпечити стан приміщень для роздрібної торгівлі алкогольними напоями згідно з технічними, санітарно-гігієнічними, технологічними та протипожежними нормами і правилами.

                 4.   Доручити виконавчому комітету міської ради довести суть та вимоги цього рішення до відома всіх суб'єктів підприємницької діяльності на території міста Баранівка, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями, а також забезпечити офіційне оприлюднення цього рішення в міськрайонній газеті «Слово Полісся», розмістити на дошці оголошень міської ради та на офіційній сторінці мережі Інтернет.

5.   Заборонити розміщення реклами алкогольних напоїв та тютюнових виробів, ближче ніж за 300 метрів прямої видимості від території дитячих дошкільних закладів, середніх загальноосвітніх шкіл та професійного ліцею, в яких навчаються діти віком до 18 років.

6.   РВ УМВС України в Житомирській обл. забезпечити в межах своїх повноважень, постійний контроль за дотриманням норм статті 15-3 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19.12.1995 року №481/95-ВР ( із наступними змінами) і цього рішення.

7.   Зняти з контролю рішення міської ради від 15.06.2011 р. №319 «Про обмеження      

реалізації алкогольних напоїв в нічний час на території міста Баранівка

(проект регуляторного акту) як виконане.

8.   Контроль за  виконанням даного  рішення покласти  на  постійну  комісію

міської ради   з питань законності, регламенту та депутатської етики.

 

 

 

 

 

Міський голова                                                  А.О.Душко

Друк E-mail