Положення про присвоєння звання "Почесний громадянин міста Баранівка"

БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БАРАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                                                                                                                                РІШЕННЯ

Сьомої сесії                                                6 –го скликання

 

від 15.06.2011року № 365

 

Про затвердження в новій редакції

Положення про присвоєння звання

«Почесний житель міста Баранівка»

(проект регуляторного акту)

 

Заслухавши інформацію керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету О.П.Бабінець щодо внесення змін до Положення про звання «Почесний житель міста Баранівка» затверджені рішенням 17-ї сесії міської ради 5-го скликання ( із змінами, внесеними 4-ю сесією 6-го скликання від 22.02.2011р.), враховуючи думку депутатів, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія міської ради

 

ВИРІШИЛА:

1.Розпочати процедуру розгляду та прийняття рішення міської ради ,як проекту регуляторного акту такого змісту:

« Затвердити в новій редакції Положення про присвоєння звання «Почесний житель міста Баранівка».

2. Керуючому справами (секретарю) виконкому О.П.Бабінець протягом двох тижнів забезпечити оприлюднення наданого проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу   в міськрайонній газеті «Слово Полісся», розмістити на дошці оголошень міської ради та на офіційній сторінці в мережі Інтернет.

3.Комісії міської ради з питань прискореного перегляду регуляторних актів провести протягом місяця відстеження результативності прийняття регуляторного акту, забезпечити обговорення цього рішення.

4. Розглянути  даний проект рішення на черговій сесії міської ради з метою прийняття його, як регуляторний акт.

5.Контроль за виконанням даного рішення  покласти на постійну комісію з питань законності, регламенту та депутатської етики.

 

Міський голова                                                                 А.О.Душко

ПРОЕКТ

регуляторного акту

ПОЛОЖЕННЯ

про звання «Почесний громадянин міста Баранівка»

Звання «Почесний громадянин міста Баранівка» є свідченням визнання визначних заслуг окремих осіб перед громадою міста Баранівка у розвитку економіки, науки, освіти, культури, мистецтва, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту, у благодійній, гуманістичній і громадській діяльності.

 1. Звання «Почесний громадянин міста Баранівка» присвоюється громадянам України, іноземним громадянам та особам без громадянства за значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста Баранівка, збагачення національної культурної та духовної спадщини, за благодійну, гуманістичну та громадську діяльність. Це звання присвоюється людині, яка досягла особливих успіхів у будь-якій галузі суспільного розвитку (політика, економіка, бізнес, торгівля, облаштування міста, благодійництво, меценатство, наука, культура, мистецтво, література, журналістика, краєзнавство, релігія, спорт), за виключно значущий і результативний внесок у розвиток господарської та соціальної інфраструктури міста, за героїчні дії по збереженню життя людей або матеріальних і духовних цінностей; тим, хто прославив місто своїми науковими, творчими, трудовими здобутками або бойовими подвигами. Звання «Почесний громадянин міста Баранівка» може бути присвоєно посмертно.
 2. Звання «Почесний громадянин міста Баранівка» присвоюється рішенням сесії Баранівської міської ради і приурочується щорічно до Дня міста. 
 3. Подання кандидатур на присвоєння звання «Почесний громадянин міста Баранівка» вноситься трудовими колективами підприємств, установ та організацій незалежно від їх адміністративного підпорядкування і форм власності, політичними партіями, громадськими організаціями, рухами, спілками, групами або окремими жителями міста. Виконавчий комітет Баранівської міської ради також може вносити подання кандидатур на присвоєння звання «Почесний громадянин міста Баранівка». Подання містить основні біографічні дані кандидата, а також дані про його конкретні значні заслуги у трудовій і громадській діяльності.
 4. Подання про присвоєння звання вноситься до спеціальної комісії, затвердженої виконавчим комітетом Баранівської міської ради, яка готує матеріали про присвоєння звання на розгляд сесії міської ради.
 5. Рішення міської ради про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Баранівка» публікується в місцевих засобах масової інформації разом з біографічними даними та описом особистих заслуг Почесного громадянина перед містом.
 6. Особам, яким присвоєно звання «Почесний громадянин міста Баранівка», вручають нагрудний знак «Почесний громадянин міста Баранівка» та диплом.
 7. Диплом та нагрудний знак «Почесний громадянин міста Баранівка» вручаються Баранівським міським головою або за його дорученням заступником міського голови. Вручення проходить в урочистій обстановці.
 8. Фотографії та біографічні довідки на осіб, яким присвоєно звання, вносяться до «Книги Почесних громадян міста Баранівка».
 9. За життя «Почесний громадянин міста Баранівка», який мешкає в м.Баранівка, користується такими правами:
  • участь в офіційній частині урочистих заходів з нагоди Дня міста;
  • участь у засіданнях ради та виконавчого комітету.

10.Його іменем, як правило, називають одну з вулиць міста або встановлюють меморіальну дошку на його будинку.

11.Почесний громадянин міста рішенням сесії міської ради може бути позбавлений цього високого звання, якщо він за рішенням суду був притягнутий до кримінальної відповідальності.

 

Секретар ради                                                                                       З.П.Шикула

Друк E-mail