Про нові тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів для ІІ та ІІІ груп споживачів (регуляторний акт)

БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БАРАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 21 травня 2014 р.                                                                                            №92

Про нові тарифи на послуги з вивезення

твердих побутових відходів для ІІ та ІІІ

груп споживачів (регуляторний акт)

Керуючись ст. ст.28,40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про житлово-комунальні послуги», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», постановою Кабінету Міністрів України №1010 від 26.07.06 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів», з метою приведення тарифів до розміру економічно обґрунтованих витрат на послуги з вивезення твердих побутових відходів, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Встановити нові тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів, що надаються відділом житлово-комунального господарства та благоустрою Баранівської міської ради, для ІІ та ІІІ груп споживачів (бюджетні установи, організації та інші споживачі, за винятком населення) на рівні собівартості цих послуг згідно з додатком.

2.Попередні тарифи на вищезазначені послуги, що надаються відділом житлово-комунального господарства та благоустрою Баранівської міської ради, для ІІ та ІІІ груп споживачів, затверджені рішенням виконкому від 21.03.2013 року №46, вважати такими, що втратили чинність.

3.Врахувати, що тарифи, затверджені цим рішенням, встановлені з урахуванням всіх податків та обов’язкових платежів та вступають в дію з 15.06.2014р., але не раніше офіційного їх опублікування в місцевих засобах масової інформації.

4.Заступнику міського голови-керуючій справами виконкому О.П.Бабінець забезпечити оприлюднення даного рішення на офіційному веб-сайті міської ради та в газеті «Баранівські новини».

   5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови  з питань діяльності виконавчого органу ради В.А.Гнилорибу.

 

Міський голова                                                                                    А.Душко

Заступник міського голови -

керуюча справами виконкому                                                         О.Бабінець

 

Додаток до рішення виконкому

від 21.05.2014 №92

ТАРИФИ

на послуги з вивезення твердих побутових відходів,

що надаються відділом житлово-комунального господарства та благоустрою міської ради для ІІ та ІІІ груп споживачів

№ п/п

Групи споживачів

Тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів (збирання, приймання і захоронення),                  грн./м3, у т.ч. ПДВ

У т.ч. тарифи на послуги із зберігання (захоронення) твердих побутових відходів на міському паспортизованому МВВ, грн./м3, у т.ч. ПДВ

1.

ІІ група (бюджетні установи та організації)

85,42

14,48

2.

ІІІ група (інші споживачі)

85,42

14,48

Заступник міського голови-керуюча справами виконкому                                           О.Бабінець

Друк E-mail