Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

23 квітня небайдужі люди вийшли прибрати береги річки Случ

Уже традиційно Баранівською міською радою навесні проводиться двомісячник санітарної очистки та благоустрою міста «За чисте довкілля». У плані заходів, передбачених двомісячником є пункт, згідно якого прибирання берегів річки Случ здійснюється учнями шкіл.

Зважаючи на те, що Управлінням ДСНС у Житомирській області оголошено надзвичайну ситуацію природного характеру об'єктового рівня було прийнято рішення не залучати до робіт школярів.

Бажання навести лад біля річки виявили вчителі Баранівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. Педагогічний колектив 23 квітня зібрав сміття вздовж Случі від кладки в напрямку шлюзу із Зарічанської сторони. У процесі роботи вчителі використовували човен, виловлюючи непотріб, який з берега неможливо було дістати. Транспорт для вивезення зібраного сміття надала Баранівська міська рада. У час, коли вчителі працювали на березі річки, учні наводили лад на шкільній території: білили огорожу, пололи клумби, білили та обкопували дерева.

Для того, щоб прибрати береги Случі того дня зібралися також і рибалки. До них приєднався міський голова Анатолій Душко. Любителі риболовлі зібрали сміття вздовж річки від моста до кладки із Баранівської сторони.

Баранівська міська рада дякує мешканцям міста, які прийняли участь у прибиранні берегів р. Случ. Ми маємо надію, що ні у кого надалі не підніметься рука викинути сміття і тим самим забруднити навколишнє середовище, адже усі знають просту істину, яка не старіє і підтверджується повсякчасно: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять».

Warning: No images in specified directory. Please check the directory!

Debug: specified directory - http://mrada-baranivka.gov.ua/images/__news2016/1123

Друк E-mail