Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

У садочках – випускні

Цьогоріч 222 дитини відсвяткують свій випуск із закладів дошкільної освіти в Баранівській громаді.

29 травня в Баранівський ЗДО «Сонечко» привітати малят з цим особливим днем прийшла перший заступник міського голови, депутат обласної ради Наталія Кокітко. Звертаючись до присутніх, Наталія Володимирівна наголосила на тому, що міська рада турбується про підростаюче покоління і створює належні умови для виховання, навчання та розвитку дітей. Так, зокрема, у минулому році в Баранівський ЗДО «Сонечко» було закуплено багатофункціональний пристрій, ноутбук, майданчик, холодильник, передано майданчик з гімназії, здійснено утеплення і капітальний ремонт приміщення, поточний ремонт опалення.

З подарунком до малят від політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» завітав депутат міської ради Віктор Курбатов. Він вручив для потреб садочка мультимедійний комплекс та привітав усіх зі святом.
Дітки підготували гарні концертні номери. Присутні на святі батьки, бабусі, дідусі, рідні отримали багато гарних емоцій та подякували випускникам гучними оплесками. Незабаром для цих дітей продзвенять перші шкільні дзвоники і помандрують вони непростою дорогою країни знань.

Лариса Пилипко, спеціаліст з інформаційної роботи Баранівської міської ради       

Warning: No images in specified directory. Please check the directory!

Debug: specified directory - http://mrada-baranivka.gov.ua/images/_news2018/2543

Друк E-mail