Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

У міста-партнера є чому повчитися

Делегація з м. Баранівка у складі якої були міський голова Анатолій Душко, депутати міської ради Ігор Король і Дмитро Нечипорук, вчитель, художник Володимир Кравчук, голова громадської організації « Польська світлиця» Людмила Хіміч, взяла участь у відзначенні Дня міста Луков – польського міста-партнера Баранівки.

Ця подія вже багато років поспіль збирає тисячі людей на центральних вулицях і площах Лукова, де проходять основні урочистості. Не став винятком і 2018 рік: велика сцена, де виступали гурти різних жанрів і музичних напрямків, гастрономічний ярмарок, містечко ремесел, різні культурні та спортивні заходи.

У п’ятницю на центральній площі Ринок мерія вшановувала містян за здобутки у спортивних змаганнях різного рівня. Відзначені були як школярі, так і професійні спортсмени. Наступного дня сцени міста були надані аматорським та професійним гуртам. Апогеєм суботньої святкової програми став 2-х годинний концерт відомої у Польщі співачки Ані Домбровської, який супроводжувався яскравим світловим шоу. У неділю усіх зібрав міський парк. У прохолоді його дерев працювали різні атракціони, розгорнулась жвава торгівля виробами майстрів прикладного мистецтва. Тут діяла експозиція творів нашого земляка, художника Володимира Кравчука, яка привернула увагу багатьох поляків. Митець навіть продав кілька своїх робіт.

Крім урочистих заходів для делегацій з міст-побратимів Лукова (Тирва,  Лаздіяй, Віза та Баранівка) господарі організували екскурсії містом. Бургомістр Даріуш Шустек і його заступники розповіли про роботу місцевого муніципалітету, над реалізацією яких проектів працюють, про те, як їм вдається залучати грантові кошти.

Делегації побували на будівництві відпочинкового комплексу «Зімна вода», який у майбутньому стане перлиною Лукова. Величезний став тут з’єднано з місцевою річкою. Це місце пристосовано до занять водними лижами, катанням на гідроскутерах. Будуються піси, де зможуть гарно проводити час відпочиваючі.

Бургомістр пишається, збудованим за грантові кошти, аквапарком. У літні місяці він гостинно щоденно приймає тисячі мешканців і гостей. У минулі роки в аквапарк приїздили діти з Баранівської громади. Вони отримали масу позитивних вражень та гарно відпочили.

Під час екскурсій гості відвідали місцеві школи, ознайомилися з їхньою роботою, побачили просторі класні кімнати, обладнані необхідними засобами для навчання.
Не можливо не помітити те, що у Лукові дбають про енергозбереження. Усі об’єкти залучені до програми енергозбереження.

Міський голова Анатолій Душко побував на святкуванні 90-річчя утворення добровільної пожежної дружини. Жителі населеного пункту на благодійній основі займаються пожежогасінням. Це гарний приклад для наслідування. У нашій громаді у віддалених населених пунктах теж доцільно було б мати такі добровільні пожежні дружини.

Під час урочистостей голова Баранівської громади провів ряд ділових зустрічей, де було досягнуто ряд домовленостей. 16 наших юних футболістів у супроводі 2 тренерів візьмуть участь у футбольному турнірі, а згодом 20 дітей з Баранівської міської ОТГ та 10 дітей з Мар’янівки відпочиватимуть у Лукові. Не забули поляки і про обіцяний пожежний автомобіль. Йде пошук шляхів передачі його в Баранівку.

Такі поїздки корисні перш за все можливістю перейняти досвід чи не в усіх сферах життєдіяльності та сприяють підтримці партнерських відносин і виконанню домовленостей.

Лариса Пилипко, спеціаліст з інформаційної роботи Баранівської міської ради  

Warning: No images in specified directory. Please check the directory!

Debug: specified directory - http://mrada-baranivka.gov.ua/images/_news2018/2542

     

Друк E-mail