Рішення виконкому міської ради від 25.09.2014

Опубліковано у Рішення Виконавчого комітету

БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БАРАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 25 вересня 2014 р.                                                                                   №166

Про стан надходжень до міського бюджету

плати за землю, інших обов’язкових платежів

від підприємств, установ, організацій усіх форм

власності та фізичних осіб

Заслухавши інформацію головного бухгалтера міської ради Дем’янюк О.Ю. про стан надходжень до міського бюджету плати за землю, інших обов’язкових платежів від підприємств, установ, організацій усіх форм власності та фізичних осіб, виконком міської ради зазначає, що міською радою постійно проводиться певна робота щодо виконання доходної частини міського бюджету. Так, станом на 01.09.2014 до загального фонду міського бюджету надійшло 4212931грн. податків, зборів та інших платежів, що на 100367грн. більше від запланованих показників. До спеціального фонду – 2593449грн. (при плані – 2418601грн.).

Забезпечується виконання багатьох статей доходної частини загального та спеціального фондів, серед яких – надходження прибуткового податку з громадян (+90637грн.), збору за спеціальне використання природних ресурсів, у тому числі плати за землю (+29444грн.), надходжень від продажу землі (+15670грн.), екологічного податку (+1956грн.), торгового патенту АЗС (+5650грн.). До спеціального фонду повністю надійшли також кошти державної субвенції на ремонт доріг (271642грн.) та субвенції на інвентаризацію земель (+300000грн.). До загального фонду не в повній мірі виконуються надходження дотації (-6888грн.).

Поряд з цим, міськвиконкомом дещо посилено контроль за надходженням до міського бюджету плати за землю. Постійно проводиться претензійна робота з боржниками.Матеріали по всіх порушниках земельного та природоохоронного законодавства передані на розгляд інспектору з питань використання й охорони земель.
На жаль, міська рада не має відповідних повноважень безпосередньо притягувати порушників до відповідальності. Тому звертаємося з клопотаннями до відповідних інспекцій. Наразі готуються також позови до судових інстанцій щодо визнання недійсними договорів купівлі-продажу об’єктів нерухомості, нові власники яких не уклали договори на право користування земельними ділянками під цими об’єктами нерухомості.  
Враховуючи все вище зазначене та пропозиції, висловлені під час обговорення, з метою забезпечення виконання плану надходжень до міського бюджету плати за землю, інших обов’язкових платежів від підприємств, установ, організацій усіх форм власності та фізичних осіб, керуючись пп.1 п.б ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:
1.Інформацію головного бухгалтера міської ради О.Ю.Дем’янюк про стан надходжень до міського бюджету плати за землю, інших обов’язкових платежів від підприємств, установ, організацій  усіх форм власності та фізичних осіб взяти до відома.
2.Спеціалісту міської ради з питань земельних ресурсів Шевчук О.Г.:
3.Відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Баранівської міської ради посилити контроль за надходженням плати за вивезення твердих побутових відходів.
4.Спеціалісту міської ради Загорській О.С.:
5.Головному бухгалтеру міської ради О.Ю.Дем’янюк здійснювати постійний контроль за виконанням доходної частини міського бюджету.
6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчого органу ради В.А.Гнилорибу.
 
Заступник міського голови -
керуюча справами виконкому                                                          О.Бабінець

 

БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БАРАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 25 вересня 2014 р.                                                                                   №167

Про стан роботи виконкому міської ради

щодо реалізації державної політики в галузі

фізкультури і спорту

Заслухавши інформацію заступника міського голови-керуючої справами виконкому О.П.Бабінець про стан роботи виконкому міської ради щодо реалізації державної політики в галузі фізкультури і спорту, виконком міської ради зазначає, що в Баранівці проводиться певна робота з даного питання. У місті розвиваються різні види спорту. Найбільш популярними серед населення є футбол, волейбол, міні-футбол, настільний теніс, шахи, стрільба кульова, карате, спортивне орієнтування та легка атлетика.
До послуг жителів міста діють: міський стадіон, міський фізкультурно-оздоровчий комплекс, тренажерний майданчик, майданчик зі штучним покриттям для ігрових видів спорту, шаховий клуб, спортивні зали та стрілецькі тири при навчальних закладах.
Юні спортсмени Баранівки мають можливість розвивати свої здібності на базі Баранівської районної ДЮСШ, а також у різноманітних гуртках і секціях дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, заняттями у яких охоплено 2/3 дітей, що проживають на території міста.
Традиційними в місті стали такі змагання: першість району з міні-футболу пам'яті Хоменка, відкрита першість Баранівської ДЮСШ з міні-футболу та волейболу, матчеві зустрічі обласної дитячої спортивної ліги та чемпіонату області з футболу, турніри з шахів та настільного тенісу, районна Спартакіада сільської та робітничої молоді, першість району з легкої атлетики та багато інших турнірів.
Розвиток спорту впродовж багатьох років є одним з пріоритетних напрямків соціально-економічного розвитку Баранівки. Щорічно в міському бюджеті передбачаються кошти на утримання наявних спортивних споруд та проведення спортивно-масових заходів. Велика увага звертається на розвиток аматорського футболу, який є одним з наймасовіших видів спорту в нашому регіоні. Рішенням 16-ї сесії міської ради 6-го скликання від 18.05.2012 р. №761 затверджено Програму розвитку футболу в м. Баранівка на 2012-2015 роки. На її виконання забезпечується утримання міського стадіону, фізкультурно-оздоровчого комплексу та майданчика зі штучним покриттям для ігрових видів спорту, де відбуваються змагання з футболу та міні-футболу міського, районного, обласного і навіть республіканського рівня. Поряд із цим, покриття майданчика нині потребує ремонту, однак у міському бюджеті відсутні кошти на ці цілі. Тому міська рада звернулася з відповідним клопотанням до Федерації футболу України. Міськвиконкомом проводиться також організаційна робота щодо залучення приватних інвестицій у розвиток аматорського футболу. Фактично за рахунок цих інвестиційних внесків у місті діють дві аматорські футбольні команди – «Керамік» та «Гермес».
Міською радою забезпечується фінансування видатків на утримання спортивних споруд відповідно до планових показників. Так, за 9 місяців 2014 року на ці цілі витрачено 198,5 тис. грн. (для порівняння: у 2013р. – 199,4 тис. грн.). Ці кошти спрямовані на зарплату працівників стадіону та оплату енергоносіїв. У свою чергу за 9 місяців поточного року установами міської ради надано фізкультурно-спортивних платних послуг на суму 4100грн., за 2013 рік – 2645грн., за 2012 рік – 2908грн. Поряд із цим, надійшло 21,2тис.грн. благодійних внесків. Дані кошти витрачаються на поточний ремонт та утримання спортивних об’єктів і споруд міста. 
З метою зміцнення спортивної матеріальної бази за рахунок коштів бюджету розвитку (33,3тис.грн.) для потреб ФОКу придбано ряд предметів довгострокового використання. Крім того, найближчим часом для забезпечення належного теплопостачання закладу буде придбано твердопаливний котел, що в подальшому дасть змогу певним чином зменшити витрати на енергоносії.
Звичайно, у зв’язку з недостатнім фінансуванням галузі невирішеними залишається ряд питань, зокрема, щодо участі спортивних команд міста, особливо футбольних, у змаганнях різного рівня; розширення штатного розпису спортивних установ шляхом введення посад інструкторів, що дасть можливість залучити більшу кількість громадян до занять спортом, і т.ін. У недостатній мірі забезпечується також фінансування видатків на енергоносії у зв’язку з відсутністю в міському бюджеті відповідних коштів. 
Беручи до уваги все вище зазначене та пропозиції, висловлені під час обговорення, з метою забезпечення реалізації в м. Баранівка державної політики в галузі фізкультури і спорту, на виконання ст.ст. 5, 27 Закону України «Про фізкультуру і спорт», керуючись ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради
В И Р І Ш И В:
1.Інформацію заступника міського голови-керуючої справами виконкому О.П.Бабінець про стан роботи виконкому міської ради щодо реалізації державної політики в галузі фізкультури і спорту взяти до відома.
2.Виконавчому комітету міської ради спільно з навчальними закладами м. Баранівка:
3.Директору міського стадіону Драгану О.М.:
4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчого органу ради В.А.Гнилорибу.
 
 
Заступник міського голови -
керуюча справами виконкому                                                             О.Бабінець
 

БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БАРАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 25 вересня 2014 р.                                                                                   №169

Про план роботи виконкому міської ради 

на ІV квартал 2014 року

З метою ефективного впровадження заходів щодо покращення життєдіяльності територіальної громади міста, організації планової роботи виконкому, обговоривши пропозиції заступника міського голови-керуючої справами виконкому щодо розгляду на засіданнях виконкому у IV кварталі 2014 року основних та контрольних питань, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.План роботи виконкому міської ради на ІV квартал 2014 року – затвердити. (Додається).

2.Зобов’язати керівників структурних підрозділів та спеціалістів міської ради забезпечити виконання зазначених заходів у встановлені терміни.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови-керуючу справами виконавчого комітету О.П.Бабінець.

 

Заступник міського голови -

керуюча справами виконкому                                                                     О.Бабінець

 

Додаток до рішення №169

від 25.09.2014 року

 

ПЛАН

роботи виконкому Баранівської міської ради

на ІV квартал 2014 року

1.Перелік питань для розгляду на засіданні виконкому:

1) Про стан підготовки господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років.

Підготовка матеріалів: В.А.Гнилориба

      До 22 жовтня 2014 року

Доповідач:                        В.А.Гнилориба

                                           23 жовтня 2014 року

2) Про стан роботи виконкому міської ради із зверненнями громадян за 9 місяців 2014 року.

Підготовка матеріалів:  Л.В.Мартинюк

      До 22 жовтня 2014 року

Доповідач:                        О.П.Бабінець

                                           23 жовтня 2014 року

3) Про стан виконання міського бюджету та Програми економічного і соціального розвитку міста за 9 місяців 2014 року.

Підготовка матеріалів:  О.Ю.Дем’янюк

      До 22 жовтня 2014 року

Доповідач:                        О.Ю.Дем’янюк

                                           23 жовтня 2014 року

4) Про стан квартирного обліку в Баранівській міській раді.

 Підготовка матеріалів:  О.В.Кухтюк

                                            До 19 листопада 2014 року

Доповідач:                         О.В.Кухтюк

                                            20 листопада 2014 року

5) Про стан боротьби зі злочинністю, профілактики правопорушень та охорони громадського порядку на території міської ради.

Підготовка матеріалів:  О.В.Кухтюк

                                            До 24 грудня 2014 року

Доповідачі:                        В.А.Гнилориба

                                                                                                                 25 грудня 2014 року

6) Звіт директора КП «Баранівка міськводоканал» Заремби В.Г. про роботу комунального підприємства у 2014 році. 

Підготовка матеріалів:  В.Г.Заремба

                                            До 24 грудня 2014 року

Доповідач:                         В.Г.Заремба

                                                                                                                  25 грудня 2014 року

7) Звіт про роботу адміністративної комісії при виконкомі міської ради у 2014 році. 

Підготовка матеріалів:  О.С.Загорська

                                            До 24 грудня 2014 року

Доповідач:                         О.С.Загорська

                                                                                                                  25 грудня 2014 року

2.Перелік розпоряджень голови Баранівської райдержадміністрації та рішень виконкому міської ради для перевірки їх виконання в порядку контролю:

- Розпорядження голови Баранівської райдержадміністрації:

 • від 31.01.2014р. №15 «Про звернення громадян у 2013 році та забезпечення виконання в районі вимог законодавства України щодо розгляду звернень громадян».

Підготовка матеріалів: О.П.Бабінець

                                          Жовтень

 • від 25.07.2014р. №177 «Про стан виконання Програми економічного і соціального розвитку району за І півріччя 2014 року».

Підготовка матеріалів: О.Ю.Дем’янюк

       Жовтень

 • від 24.04.2014р. №94 «Про завдання щодо розвитку житлово-комунального господарства району на 2014 рік та стан проходження опалювального сезону 2013-2014 року».

Підготовка матеріалів: В.А.Гнилориба

                                         Жовтень

 • від 05.06.2014 року №136 «Про підготовку об’єктів господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2014/2015 року».

Підготовка матеріалів: В.А.Гнилориба

                                         Жовтень

 • від 14.02.2007 року №55 «Про посилення заходів щодо охорони громадської безпеки та боротьби зі злочинністю».

Підготовка матеріалів: О.В.Кухтюк

                                          Грудень

- Рішення виконкому міської ради:

 • від 24.04.2014р. №56 «Про стан роботи виконкому міської ради із зверненнями громадян за І квартал 2014 року».

Підготовка матеріалів: О.П.Бабінець, Л.В.Мартинюк

                                                        Жовтень

 • від 24.04.2014 р. №57 «Про стан виконання міського бюджету та Програми економічного і соціального розвитку м. Баранівка за І-й квартал 2014 року».

Підготовка матеріалів: О.Ю.Дем’янюк

                                         Жовтень

 • від 24.07.2014р. №121 «Про заходи щодо підготовки господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років».

Підготовка матеріалів: В.А.Гнилориба

                                          Жовтень

 • від 21.11.2013р. №215 «Про стан квартирного обліку в Баранівській міській раді».

Підготовка матеріалів: О.В.Кухтюк

                                          Листопад

 • від 20.12.2013 р. №248 «Про стан боротьби зі злочинністю, профілактики правопорушень та охорони громадського порядку на території міської ради».

Підготовка матеріалів: В.А.Гнилориба

                                          Грудень

 • від 20.12.2013 року №249 «Звіт директора КП «Баранівка міськводоканал» про роботу комунального підприємства у 2013 році».

Підготовка матеріалів: В.Г.Заремба

                                         Грудень

 

Організаційно-масові заходи:

1.Взяти участь у заходах з нагоди відзначення в м. Баранівка Міжнародного Дня громадян похилого віку та Дня працівника освіти.

В.А.Гнилориба

О.Ю.Дем’янюк

О.В.Кухтюк

Жовтень 2014 року

2.Взяти участь у підготовці і відзначенні Міжнародного Дня інвалідів.

В.А.Гнилориба

О.В.Кухтюк

В.В.Шляхтенко

Грудень 2014 року

3.Підготувати і провести День працівника місцевого самоврядування, а також взяти участь у проведенні інших державних свят та пам’ятних дат.

В.А.Гнилориба

З.П.Шикула

О.П.Бабінець

О.Ю.Дем’янюк

О.В.Кухтюк

В.В.Шляхтенко

Грудень 2014 року

 

4.Взяти участь у підготовці і проведенні свята Миколая.

В.А.Гнилориба

З.П.Шикула

О.П.Бабінець

О.Ю.Дем’янюк

О.В.Кухтюк

19 грудня 2014 року

5.Забезпечити підготовку та проведення в м. Баранівка новорічних і різдвяних свят.

В.А.Гнилориба

З.П.Шикула

О.П.Бабінець

О.Ю.Дем’янюк

О.В.Кухтюк

В.В.Шляхтенко

Грудень 2014 року

Січень 2015 року

6.Забезпечити проведення засідань комісій виконкому (адміністративної, житлової, з питань будівництва), координаційної ради органу опіки й піклування, молодіжної ради.

                                                            В.А.Гнилориба, О.П.Бабінець

        За окремими планами.

7.Прийом громадян з особистих питань, розгляд їх звернень.

Керівництво міськвиконкому.                                            

Постійно.

 

Заступник міського голови -

керуюча справами виконкому                                                             О.Бабінець

 

БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БАРАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 25 вересня 2014 р.                                                                                        №180

Про затвердження розпоряджень

міського голови, прийнятих у період

між засіданнями виконкому

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника міського голови-керуючої справами виконкому Бабінець О.П. про затвердження розпоряджень міського голови, прийнятих у період між засіданнями виконкому, керуючись ст.ст.40,52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Затвердити такі розпорядження міського голови, прийняті у період між засіданнями виконкому:

 • розпорядження від 09.09.2014р. №155 «Про надання дозволу на видалення аварійних дерев».

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчого органу ради В.А.Гнилорибу.

     

Заступник міського голови –

керуюча справами виконкому                                                          О.Бабінець

 

 

Друк