Рішення виконкому міської ради від 12.08.2014

БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БАРАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 12 серпня 2014 р.                                                                                 №138

Про розгляд клопотання Баранівського

РВ УМВС щодо порушення погодженого

міськвиконкомом режиму роботи в окремих

закладах громадського харчування міста

(кафе-бар «Фенікс», бістро «Млинець»)

Розглянувши лист Баранівського РВ УМВС України в Житомирській області від 12.08.2014 №7650 щодо виявлених порушень погодженого міськвиконкомом режиму роботи в окремих закладах громадського харчування міста (кафе-бар «Фенікс», бістро «Млинець»), заслухавши старшого інспектора по охороні громадського порядку Баранівського РВ УМВС, лейтенанта міліції Савича Віталія Юрійовича з даного питання, а також фізичних осіб-підприємців: Прокопіва Михайла Михайловича, користувача закладу «Фенікс», що знаходиться на вул.Леніна у м.Баранівка, та Семенюк Катерину Сергіївну, користувача бістро «Млинець», що знаходиться на вул.Дзержинського,2 у м.Баранівка, враховуючи, що ФОП Семенюк К.С., крім порушень погодженого міськвиконкомом режиму роботи закладу, допустила ряд інших порушень чинного законодавства, у тому числі санітарних норм і правил, керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Скасувати рішення виконкому від 24.07.2014 року №130 «Про надання дозволу на розміщення об’єкта торгівлі – бістро «Млинець» – та погодження його розпорядку роботи», а також дозвіл на розміщення об’єкта торгівлі від 31.07.2014р. №57, виданий на ім’я фізичної особи-підприємця Семенюк Катерини Сергіївни на підставі зазначеного рішення виконкому, у зв’язку з тим, що Семенюк К.С. порушила погоджений міськвиконкомом розпорядок роботи, не створила необхідних санітарних та інших умов для функціонування подібного закладу та не забезпечує дотримання чинних санітарних норм і правил у закладі, що перебуває в її користуванні.

2.Попередити фізичну особу-підприємця Прокопіва Михайла Михайловича про порушення погодженого міськвиконкомом розпорядку роботи кафе-бару «Фенікс», розташованого за адресою: вул.Леніна,44-А, м.Баранівка. У випадку виявлення подальшого порушення Прокопівим М.М. погодженого міськвиконкомом розпорядку роботи кафе-бару «Фенікс» винести на розгляд виконкому міської ради питання про скасування дозволу на розміщення зазначеного об’єкта громадського харчування.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на відділ житлово-комунального господарства та благоустрою Баранівської міської ради (Савчук В.А.).

Міський голова                                                                            А.Душко

Заступник міського голови -

керуюча справами виконкому                                                  О.Бабінець

 

БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БАРАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 12 серпня 2014 р.                                                                                 №139

Про додаткові заходи безпеки та дотримання

громадського спокою на території м.Баранівка

У зв’язку з проведенням антитерористичної операції (АТО) на сході України, під час якої є втрати військовослужбовців і мирних громадян, та із складними суспільно-політичними подіями останніх місяців, які загрожують національним інтересам і територіальній цілісності країни, враховуючи звернення й зауваження жителів міста щодо заборони гучних феєрверків у важкий для всієї країни час, з метою забезпечення громадського спокою на території м.Баранівка, керуючись ст.ст.30,38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Заборонити використовувати піротехнічні засоби (феєрверки, петарди, ракети та інші вибухові пристрої) на території м.Баранівка до моменту завершення АТО.

2.Відділу житлово-комунального господарства та благоустрою міської ради (Савчук В.А.) провести роз’яснювальну роботу серед закладів громадського харчування, ресторанного та готельного господарства щодо неухильного виконання даного рішення та проінформувати про проведену роботу керівництво міської ради.

3.Рекомендувати Баранівському РВ УМВС (Кравчук В.М.) спільно з громадським формуванням «Порядок в місті» (Оханський Ю.М.):

  • забезпечити належний контроль за виконанням п.1 даного рішення;
  • забезпечити організацію перевірок виконання закладами громадського харчування, ресторанного та готельного господарства даного рішення;
  • постійно інформувати міську раду про проведену роботу щодо виконання цього рішення та виявлені порушення в даній сфері.

4.Спеціалісту міської ради з гуманітарних питань Кухтюк О.В. забезпечити публікацію цього рішення в місцевих ЗМІ та висвітлення його на офіційному сайті Баранівської міської ради.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчого органу ради В.А.Гнилорибу.

6.Дане рішення набуває чинності з моменту його оприлюднення в місцевих ЗМІ.

Міський голова                                                                            А.Душко

Заступник міського голови -

керуюча справами виконкому                                                  О.Бабінець

Друк E-mail