Рішення виконкому міської ради від 21.05.2014 року

Опубліковано у Рішення Виконавчого комітету

БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БАРАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 21 травня 2014 р.                                                                                       №87

Про організацію оздоровлення та

відпочинку дітей і підлітків міста

в літній період 2014 року

         

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Баранівської райдержадміністрації Н.Б.Ошатюк про організацію оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків міста в літній період 2014 року, а також інформацію завідуючої дошкільним навчальним закладом «Сонечко» А.Д.Власюк про підготовку цього закладу до літнього оздоровлення дошкільнят, виконком міської ради зазначає, що в м. Баранівка вже розпочато та проведено ряд організаційних заходів з даного питання.

Зокрема, проведена роз’яснювальна робота з керівниками підприємств, установ та організацій міста щодо придбання путівок для оздоровлення дітей за рахунок власних коштів. У навчальних закладах Баранівки проведено батьківські збори, на яких розглядалися питання щодо організації літнього оздоровлення школярів. І учням, і батькам роз’яснено основні правила поведінки на воді, правила техніки безпеки та пожежної безпеки під час проведення екскурсій і походів. Учні 1-2 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста матимуть змогу пройти оздоровлення в пришкільних таборах, які функціонуватимуть з 02 до 13 червня 2014 року. На жаль, у згаданих пришкільних таборах не будуть оздоровлені діти 3-4 класів та середньої ланки, оскільки керівництвом цих закладів не проведено відповідну організаційну роботу. При цьому планується також оздоровити дітей пільгових категорій району в оздоровчих таборах Житомирської області, у т.ч. певну кількість дітей з м.Баранівка. Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, а також частина талановитих та обдарованих дітей міста матимуть змогу пройти оздоровлення в республіканських таборах відпочинку.

З 1 червня розпочинається літня оздоровча кампанія і в міському дошкільному навчальному закладі «Сонечко». У літній період буде змінено режим дня для вихованців закладу, а саме: збільшено час для перебування дітей на свіжому повітрі та тривалість сну, збільшено кількість розваг та екскурсій. Наразі проводиться профілактична робота з дітьми та персоналом щодо правил дорожнього руху, пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності.

Поряд із цим, існує ряд проблем. Зокрема, ігрові майданчики дошкільного закладу біля корпусу №2 потребують капітального ремонту. Обладнання для ігор на свіжому повітрі перебуває у вкрай незадовільному стані у зв’язку з його зношеністю. У минулі роки планувалося за рахунок коштів державної субвенції придбати обладнання для дитячих майданчиків Баранівки. На жаль, ці кошти так і не надійшли. Потребує ремонту й штучне покриття на майданчику для ігрових видів спорту біля міського ФОКу, де в літній період займається велика кількість дітей.

Найближчим часом відділом ЖКГ та благоустрою міської ради буде облаштовано місце для відпочинку на березі Случі, де полюбляють відпочивати й дорослі, і діти.

З метою забезпечення повноцінного відпочинку, оздоровлення дітей, залучення до цього максимальної кількості дитячих оздоровчих закладів і фахівців, якісного медичного обслуговування та харчування, створення належних умов для культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої діяльності з дітьми і підлітками у літній період 2013 року, керуючись ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.7 Закону України «Про оздоровлення дітей», рішенням Баранівської районної ради від 22.04.2011 року «Про Комплексну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2011-2015 рр.», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Інформацію начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Баранівської райдержадміністрації  Ошатюк Н.Б. та завідуючої дошкільним навчальним закладом «Сонечко» Власюк А.Д. про організацію оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків міста в літній період 2014 року узяти до відома.

2.Збільшити на період дії літньої оздоровчої кампанії на 10% видатки з міського бюджету на харчування дітей, що відвідують міський дошкільний навчальний заклад «Сонечко».

3.Завідуючій міським ДНЗ «Сонечко» Власюк А.Д. забезпечити оздоровлення дошкільнят, що відвідують цей заклад, під час літнього періоду.

4.Рекомендувати директорам загальноосвітніх шкіл міста:

4.1. До 1 червня скласти списки дітей, які потребують оздоровлення у 2014 році. Особливу увагу звернути на оздоровлення учнів з малозабезпечених та багатодітних сімей.

4.2. Забезпечити  першочергове оздоровлення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, учнів, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, талановитих та обдарованих дітей.

5.Відділу житлово-комунального господарства та благоустрою міської ради (Савчук В.А.) до 01.06.2014 року завершити роботи щодо облаштування на березі річки Случ місця для відпочинку громадян міста, у тому числі для дітей та підлітків.

6.Спеціалісту міської ради з гуманітарних питань Кухтюк О.В. висвітлювати на сторінках місцевих ЗМІ питання оздоровлення дітей, правила поведінки на воді, правила техніки безпеки та пожежної безпеки під час проведення екскурсій і походів.

7.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчого органу ради В.А.Гнилорибу.

 

Міський голова                                                                             А.Душко

Заступник міського голови -

керуюча справами виконкому                                                  О.Бабінець

 

 

БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БАРАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 21 травня 2014 р.                                                                                  №88

Про хід виконання рішення виконкому

від 24.10.2013 №192 «Про стан готовності

господарського комплексу міста до роботи

в осінньо-зимовий період 2013-2014 років»

Заслухавши та обговоривши доповідь заступника міського голови В.А.Гнилориби про хід виконання рішення виконкому від 24.10.2013 року №192 «Про стан підготовки господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період 2013–2014 років», виконком міської ради зазначає, що в місті була проведена відповідна робота щодо належного теплопостачання закладів соціальної сфери, житлових будинків та інших об’єктів. Зокрема, за період опалювального сезону були відсутні збої у теплопостачанні цих об’єктів. Було забезпечено в повному обсязі фінансування видатків на оплату енергоносіїв, хоча в цьому році оплата послуг за газопостачання котелень об’єктів соціальної сфери комунальної власності міста проводилася із значними затримками. Поряд із цим, за рахунок кредитних коштів Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) було впроваджено ряд заходів з енергозбереження в корпусі №2 міського ДНЗ «Сонечко» на вулиці Леніна,40.

Певна увага зверталася й на зимове утримання комунальних доріг. Було заготовлено відповідну кількість сипучих матеріалів для боротьби з ожеледицею, завдяки чому своєчасно проводилося підсипання доріг під час складних погодних умов. На перехрестях центральних вулиць були встановлені ящики з піщано-сольовою сумішшю для підсипання тротуарів. З метою покращення благоустрою міста та утримання комунальних доріг у зимовий період за рахунок коштів бюджету розвитку було придбано снігоочисник тротуарний.

Варто зазначити, що в осінньо-зимовий період 2013-2014 років було забезпечено також більш-менш належне функціонування мережі вуличного освітлення. Звичайно, виникали певні проблеми з освітленням на окремих вулицях, але по мірі фінансової можливості намагалися замінити лампочки, які вийшли з ладу, та відновити освітлення на аварійних ділянках мереж.

Комунальним підприємством «Баранівка міськводоканал» було забезпечено стабільну роботу мереж водопостачання й водовідведення та очисних споруд міста в осінньо-зимових умовах, незважаючи на часті пориви окремих ділянок мереж через їх зношеність.

Виконкомом міської ради проведено роботу щодо забезпечення твердим паливом пільгових категорій громадян. Так, управлінням праці і соціального захисту населення Баранівської РДА була надана допомога на придбання твердого палива та скрапленого газу всім пільговикам, які надали в міську раду відповідні документи.

Практично були відсутні збої в теплопостачанні об’єктів житлового фонду комунальної власності. Варто зауважити, що весь житловий фонд міста переведено на індивідуальне опалення. Тому першочерговим завданням було забезпечення безперебійного газо- та електропостачання багатоквартирних житлових будинків. З цією метою було проведено обстеження димово-вентиляційних каналів багатоквартирних житлових будинків, які перебувають у комунальній власності територіальної громади міста та знаходяться на балансі ОСББ «Надія». Упродовж осінньо-зимового періоду в усіх багатоквартирних будинках були відсутні збої в газо- та електропостачанні.      

Беручи до уваги все вищесказане, з метою активізації роботи з підготовки об’єктів господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 рр., керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

1.Інформацію заступника міського голови В.А.Гнилориби про хід виконання рішення виконкому від 24.10.2013 року №192 «Про стан підготовки господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період 2013–2014 років» взяти до відома.

2.Відділу житлово-комунального господарства та благоустрою (Савчук В.А.) до 15.06.2014 року розробити заходи щодо підготовки господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період 2014–2015 років та подати їх на розгляд і затвердження чергового засідання виконкому.

3.Рекомендувати керівникам підприємств, організацій та установ міста забезпечити стабільну роботу підпорядкованих об’єктів в осінньо-зимовий період 2014-2015 років.

4.Директору КП «Баранівка міськводоканал» Зарембі В.Г.:

5.Керівнику ОСББ «Надія» Костецькій О.Д.:

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови  з питань діяльності виконавчого органу ради В.А.Гнилорибу.

Міський голова                                                                             А.Душко

Заступник міського голови -

керуюча справами виконкому                                                  О.Бабінець

 

БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БАРАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 21 травня 2014 р.                                                                                       №89

Про затвердження заходів щодо проведення

в м. Баранівка Дня скорботи

З метою проведення в м.Баранівка Дня скорботи, вшанування пам’яті жертв війни, привернення уваги громадськості міста до тих трагічних подій, керуючись пп.3 п.б ч.1 ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Провести в м. Баранівка заходи, пов’язані з Днем скорботи, та затвердити їх перелік згідно з додатком.

2.Виділити з міського бюджету (ст.110502 «Культурно-мистецькі програми») кошти в сумі 3000грн. (три тисячі гривень) на проведення заходів, пов’язаних з Днем скорботи, зокрема, на придбання та оформлення корзин із живими квітами для покладання до пам’ятника загиблим воїнам на майдані Волі, до меморіальної дошки загиблим працівникам фарфорового заводу та до могили невідомого солдата в парково-спортивному комплексі ім. В.Хоменка.

3.Контроль за виконанням вищезазначених заходів покласти на заступника міського голови-керуючу справами виконкому  О.П.Бабінець.

Міський голова                                                                             А.Душко

Заступник міського голови -

керуюча справами виконкому                                                  О.Бабінець

 

Додаток до рішення виконкому

від 21.05.2014 №89

 

ЗАХОДИ

щодо проведення в м. Баранівка Дня скорботи

1.Організувати за участю громадськості міста покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам на майдані Волі у зв’язку з проведенням Дня скорботи.

К.Г.Пасічник – спеціаліст міської ради;

В.В.Шляхтенко – директор міського Будинку культури ім. А.Пашкевича

20 червня 2014 року

2.Спільно з ветеранськими організаціями міста відвідати на дому учасників бойових дій та інвалідів Великої Вітчизняної війни, вдів загиблих і померлих інвалідів війни, обстежити умови їх проживання.

О.В.Кухтюк – спеціаліст міської ради;

К.Г.Пасічник – спеціаліст міської ради.

До 20 червня 2014 року

3.Провести упорядкування братських могил, пам’ятників та пам’ятних знаків, споруджених у м. Баранівка на честь подій Великої Вітчизняної війни.

В.А.Савчук – начальник відділу ЖКГ та благоустрою міської ради;

Л.А.Радзевіл – майстер з благоустрою.

До 20 червня 2014 року

4.Провести в культурно-освітніх закладах Баранівки тематичні заходи, виставки книг, фотоматеріалів, присвячені подіям Великої Вітчизняної війни.

Керівники культурно-освітніх закладів міста.

                                                                                 Протягом червня 2014 року

5.Організувати та провести в навчальних закладах Баранівки виховні години, конкурси малюнків на тему Великої Вітчизняної війни, екскурсії до пам’ятних місць, споруджених на честь подій Великої Вітчизняної війни.

Керівники навчальних закладів міста (за згодою).

Протягом травня-червня 2014 року

 

Заступник міського голови -

керуюча справами виконкому                                                                     О.Бабінець

 

БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БАРАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 21 травня 2014 р.                                                                                       №90

Про затвердження заходів щодо проведення

в м. Баранівка Дня Конституції України

З метою проведення в м.Баранівка Дня Конституції України, привернення уваги громадськості міста до цієї події, керуючись пп.3 п.б ч.1 ст.38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Заходи щодо проведення в м.Баранівка Дня Конституції України – затвердити (додаються).

2.Виконавчому апарату міської ради забезпечити виконання вищезгаданих заходів.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови-керуючу справами виконкому О.П.Бабінець.

Міський голова                                                                             А.Душко

Заступник міського голови -

керуюча справами виконкому                                                  О.Бабінець

Додаток до рішення виконкому

від 21.05.2014 №90

 

ЗАХОДИ

щодо проведення в м. Баранівка Дня Конституції України

1.Організувати за участю громадськості міста покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам на майдані Волі з нагоди Дня Конституції України.

К.Г.Пасічник – спеціаліст міської ради;

В.А.Гнилориба – заступник міського голови.

27 (28) червня 2014 року

2.Провести в культурно-освітніх закладах міста тематичні заходи, літературно-мистецькі вечори, присвячені історії становлення конституційного права в Україні, внеску видатних працівників у його розвиток, виховні години з метою вивчення і популяризації Конституції гетьмана Пилипа Орлика.

Керівники культурно-освітніх закладів міста.

Протягом червня 2014 року

3.Відкрити у бібліотеках Баранівки інформаційні полички, книжкові виставки «Конституція України – новий відлік часу».

Керівники бібліотечних закладів міста.

Протягом червня 2014 року

4.Організувати та провести в м.Баранівка спортивні змагання з нагоди 18-ї річниці Конституції України та Дня молоді.

О.М.Драган – директор міського стадіону.

Протягом червня 2014 року

5.Підготувати та оприлюднити в місцевих ЗМІ та на веб-сайті міської ради привітання керівництва міської ради жителям міста з нагоди Дня Конституції.

О.В.Кухтюк – спеціаліст міської ради.

До 28 червня 2014 року

6.Підготувати та розмістити на рекламних конструкціях типу «сіті-лайт» привітання міського голови та міськвиконкому жителям міста з нагоди 18-ї річниці Конституції України.

О.В.Кухтюк – спеціаліст міської ради.

До 26 червня 2014 року

7.Забезпечити святкове оформлення центральних вулиць Баранівки, пропаганду державної символіки та провести комплекс заходів з упорядкування території міста.

В.А.Савчук – начальник відділу ЖКГ та благоустрою міської ради;

Л.А.Радзевіл – майстер з благоустрою.

До 26 червня 2014 року

 

Заступник міського голови -

керуюча справами виконкому                                                          О.Бабінець

 

БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БАРАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 21 травня 2014 р.                                                                                            №92

Про нові тарифи на послуги з вивезення

твердих побутових відходів для ІІ та ІІІ

груп споживачів (регуляторний акт)

Керуючись ст. ст.28,40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про житлово-комунальні послуги», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», постановою Кабінету Міністрів України №1010 від 26.07.06 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів», з метою приведення тарифів до розміру економічно обґрунтованих витрат на послуги з вивезення твердих побутових відходів, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Встановити нові тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів, що надаються відділом житлово-комунального господарства та благоустрою Баранівської міської ради, для ІІ та ІІІ груп споживачів (бюджетні установи, організації та інші споживачі, за винятком населення) на рівні собівартості цих послуг згідно з додатком.

2.Попередні тарифи на вищезазначені послуги, що надаються відділом житлово-комунального господарства та благоустрою Баранівської міської ради, для ІІ та ІІІ груп споживачів, затверджені рішенням виконкому від 21.03.2013 року №46, вважати такими, що втратили чинність.

3.Врахувати, що тарифи, затверджені цим рішенням, встановлені з урахуванням всіх податків та обов’язкових платежів та вступають в дію з 15.06.2014р., але не раніше офіційного їх опублікування в місцевих засобах масової інформації.

4.Заступнику міського голови-керуючій справами виконкому О.П.Бабінець забезпечити оприлюднення даного рішення на офіційному веб-сайті міської ради та в газеті «Баранівські новини».

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови  з питань діяльності виконавчого органу ради В.А.Гнилорибу.

Міський голова                                                                                    А.Душко

Заступник міського голови -

керуюча справами виконкому                                                         О.Бабінець

 

Додаток до рішення виконкому

від 21.05.2014 №92

ТАРИФИ

на послуги з вивезення твердих побутових відходів,

що надаються відділом житлово-комунального господарства та благоустрою міської ради для ІІ та ІІІ груп споживачів

№ п/п

Групи споживачів

Тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів (збирання, приймання і захоронення),                  грн./м3, у т.ч. ПДВ

У т.ч. тарифи на послуги із зберігання (захоронення) твердих побутових відходів на міському паспортизованому МВВ, грн./м3, у т.ч. ПДВ

1.

ІІ група (бюджетні установи та організації)

85,42

14,48

2.

ІІІ група (інші споживачі)

85,42

14,48

         Заступник міського голови -

керуюча справами виконкому                                           О.Бабінець

 

БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БАРАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 21 травня 2014 р.                                                                                        №93

Про завдання щодо розвитку

житлово-комунального господарства

міста на 2014 рік

З метою належного розвитку житлово-комунального господарства в м.Баранівка, на виконання розпорядження голови Баранівської райдержадміністрації від 24.04.2014 року «Про завдання щодо розвитку житлово-комунального господарства району на 2014 рік та стан проходження опалювального сезону 2013-2014 року», керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Директору КП «Баранівка міськводоканал» Зарембі В.Г.:

2.Відділу житлово-комунального господарства та благоустрою міської ради (Савчук В.А.):

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови  з питань діяльності виконавчого органу ради В.А.Гнилорибу.

Міський голова                                                                                    А.Душко

Заступник міського голови –

керуюча справами виконкому                                                          О.Бабінець

 

БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БАРАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

 

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 21 травня 2014 р.                                                                                     №96

Про внесення змін до додатків 4,5  

до Інструкції з діловодства у

Баранівській міській раді та її

виконавчому органі, затвердженої

рішенням виконкому міської ради

від 22.03.2012 року №59

З метою вдосконалення порядку документування й організації роботи з документами,  дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 30.11.2011 року № 1242 «Про затвердження Типової інструкції з діловодства центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади», керуючись ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Внести зміни до Інструкції з діловодства у Баранівській міській раді та її виконавчому органі, затвердженої рішенням виконкому міської ради від 22.03.2012 року №59, виклавши в новій редакції додатки 4,5 до вищезгаданої Інструкції (текст нової редакції додається).

2.Зобов’язати усіх посадових осіб та працівників виконавчого апарату міської ради в повсякденній роботі неухильно дотримуватися Інструкції з діловодства у Баранівській міській раді та її виконавчому органі (із внесеними цим рішенням змінами).

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови-керуючу справами виконкому О.П.Бабінець.

Міський голова                                                                             А.Душко

Заступник міського голови -

керуюча справами виконкому                                                  О.Бабінець

 

БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БАРАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 21 травня 2014 р.                                                                                        №97

Про хід виконання рішення виконкому

міської ради від 20.03.2014р. №38 «Про

проведення в м. Баранівка заходів, пов’язаних

з Міжнародним днем пам’яті жертв

радіаційних аварій і катастроф та 28-ми

роковинами Чорнобильської катастрофи»

Заслухавши інформацію заступника міського голови-керуючої справами виконкому О.П.Бабінець про хід виконання рішення виконкому міської ради від 20.03.2014 року №38 «Про проведення в м.Баранівка заходів, пов’язаних з Міжнародним днем пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф та 28-ми роковинами Чорнобильської катастрофи», виконком міської ради зазначає, що в місті була проведена певна робота на виконання вищезгаданого рішення. Зокрема, проведено обстеження матеріально-побутових умов проживання інвалідів, одиноких пенсіонерів, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Спільно з громадською організацією «Чорнобиль-94» було проведено зустрічі з ліквідаторами аварії на ЧАЕС та постраждалими від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Спільно із Службою цивільного захисту в Баранівському районі виконано роботи з благоустрою території, прилеглої до пам’ятного знака ліквідаторам Чорнобильської катастрофи на вулиці Першотравенській у м.Баранівка.

25 квітня 2014 року спільно з органами виконавчої влади вищого рівня проведено мітинг та покладання квітів біля пам’ятного знака ліквідаторам Чорнобильської катастрофи на вулиці Першотравенській. Під час мітингу вручено ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які проживають у м.Баранівка, квіти з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф, а також нагороджено грамотами міськвиконкому й цінними подарунками двох кращих активістів громадської організації «Чорнобиль-94».

У навчальних та культурно-освітніх закладах міста пройшли книжкові виставки «Чорнобиль – біль і скорбота», а також відбулися засідання за круглим столом, уроки пам’яті, тематичні книжкові виставки, фотовиставки, конкурси літературних творів, плакатів, малюнків, літературних композицій та ряд інших заходів на тему Чорнобильської трагедії.

Беручи до уваги все вищесказане, з метою вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС, керуючись ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Інформацію заступника міського голови-керуючої справами виконкому О.П.Бабінець про хід виконання рішення виконкому міської ради від 20.03.2014 року №38 «Про проведення в м.Баранівка заходів, пов’язаних з Міжнародним днем пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф та 28-ми роковинами Чорнобильської катастрофи» взяти до відома.

2.Спеціалісту міської ради з гуманітарних питань Кухтюк О.В. продовжити обстеження житлово-побутових умов інвалідів, одиноких пенсіонерів, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, (за їх зверненнями) та при наявності відповідного фінансування подавати на розгляд виконкому пропозиції щодо надання матеріальної допомоги з метою поліпшення їх матеріально-побутових умов проживання, придбання ліків тощо.

3.Керівникам навчальних закладів міста продовжити роботу щодо проведення уроків пам’яті, тематичних книжкових виставок та інших заходів на тему Чорнобильської трагедії.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчого органу ради В.А.Гнилорибу.

Міський голова                                                                                    А.Душко

Заступник міського голови –

керуюча справами виконкому                                                          О.Бабінець

 

БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БАРАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 21 травня 2014 р.                                                                                        №98

Про хід виконання рішення виконкому

міської ради від 24.04.2014р. №58 «Про

затвердження заходів щодо відзначення

в м. Баранівка 69-ї річниці з Дня Перемоги

у Великій Вітчизняній війні»

Заслухавши інформацію заступника міського голови-керуючої справами виконкому О.П.Бабінець про хід виконання рішення виконкому міської ради від 24.04.2014 року №58 «Про затвердження заходів щодо відзначення в м.Баранівка 69-ї річниці з Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні», виконком міської ради зазначає, що в місті була проведена певна робота на виконання вищезгаданого рішення. Зокрема, 9 травня в Баранівці відбулися урочистості з нагоди відзначення 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, під час яких був організований урочистий мітинг, покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків загиблим воїнам, а також святковий концерт та «голубий вогник» для ветеранів. Крім того, за рахунок коштів міського бюджету ветеранам Великої Вітчизняної війни, які проживають у місті, були вручені продуктові набори. Під час проведення масових заходів працювала польова кухня, де всі охочі могли покуштувати солдатську кашу. На міському стадіоні відбувся футбольний матч між ветеранськими збірними Баранівки й Романова з нагоди 69-ї річниці Великої Перемоги.

У навчальних закладах міста відбулися зустрічі з колишніми в’язнями фашистських концтаборів, ветеранами Великої Вітчизняної війни, які проживають на території Баранівки, виховні години, уроки мужності та уроки-реквієми, присвячені цим подіям. Поряд з цим, у місті постійно забезпечується своєчасне медичне обстеження ветеранів Великої Вітчизняної війни, а в разі потреби – їх госпіталізація.

Відділом житлово-комунального господарства та благоустрою міської ради постійно проводиться упорядкування братських могил, місць поховань невідомих солдатів, капітальні та поточні ремонти пам’ятників і пам’ятних знаків, що увічнюють пам'ять про Перемогу у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років та подвиги її учасників.

Баранівсько-Романівським об’єднаним військовим комісаріатом на території Баранівки був проведений місячник військово-патріотичного виховання та оборонно-масової роботи, у рамках якого відбулися змагання між учнями загальноосвітніх навчальних закладів району з військової та фізичної підготовки.

На території Баранівки організовано роботу учнівських загонів «Милосердя» щодо надання шефської допомоги одиноким непрацездатним учасникам війни, солдатським матерям та вдовам. Учнівська молодь міста бере участь у походах шляхами бойової слави, у навчальних закладах ведуться пошукові роботи з метою вивчення невідомих сторінок історії України. У бібліотеках, музеях, навчальних закладах, кімнатах бойової слави систематично організовуються фотовиставки, виставки документів, книжкової продукції місцевих авторів на військову тематику та періодичних друкованих видань з публікаціями, присвяченими подіям Великої Вітчизняної війни.

Беручи до уваги все вищесказане, з метою увічнення безсмертного подвигу народу, вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни, пам’яті полеглих, збереження героїчних традицій українського народу, керуючись пп.8 ст.36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Інформацію заступника міського голови-керуючої справами виконкому О.П.Бабінець про хід виконання рішення виконкому міської ради від 24.04.2014 року №58 «Про затвердження заходів щодо відзначення в м.Баранівка 69-ї річниці з Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні» взяти до відома.

2.Спеціалісту міської ради з гуманітарних питань Кухтюк О.В.:

3.Керівникам навчальних закладів міста продовжити роботу щодо проведення уроків пам’яті, фотовиставок, виставок документів, книжкової продукції місцевих авторів на військову тематику та періодичних друкованих видань з публікаціями, присвяченими подіям Великої Вітчизняної війни.

4.Відділу житлово-комунального господарства та благоустрою міської ради (Савчук В.А.) постійно проводити роботу з упорядкування братських могил, місць поховань невідомих солдатів, капітального та поточного ремонту пам’ятників і пам’ятних знаків, що увічнюють пам'ять про Перемогу у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років та подвиги її учасників.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчого органу ради В.А.Гнилорибу.

Міський голова                                                                                    А.Душко

Заступник міського голови –

керуюча справами виконкому                                                          О.Бабінець

 

Друк