Рішення виконавчого комітету міської ради від 20.03.2014 року

Опубліковано у Рішення Виконавчого комітету

БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БАРАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 20 березня 2014 р.                                                                                   №36

Про затвердження заходів щодо

проведення в м. Баранівка місячника

санітарної очистки і благоустрою

З метою приведення в належний санітарний стан території м. Баранівка, забезпечення створення сприятливих умов для життєдіяльності громадян, поліпшення стану довкілля, на виконання розпорядження голови Баранівської райдержадміністрації від 13.03.2014 року №51 «Про проведення заходів із санітарної очистки та благоустрою населених пунктів району», керуючись Законами України «Про благоустрій населених пунктів», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Провести в м. Баранівка з 21 березня до 24 квітня 2014 року місячник санітарної очистки та благоустрою міста під назвою «За чисте довкілля».

2.Провести 12 квітня 2014 року загальноміський суботник у рамках всеукраїнської екологічно-просвітницької акції «Зробимо Україну чистою! 2014».

3.Заходи щодо проведення в м. Баранівка місячника санітарної очистки і благоустрою міста –  з а т в е р д и т и. (Додаються).

4.Встановити на території м. Баранівка єдиний санітарний день – четвер.

5.Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій Баранівки (незалежно від форм власності) до 19 квітня 2014 року привести в належний санітарний стан прилеглі території.

6.Рекомендувати керівництву підприємств, установ та організацій міста до 19 квітня 2014 року провести упорядкування клумб, які знаходяться на їхній території або прилягають до їхніх адмінбудинків. Забезпечити посів, висадку квітів, посадку дерев та декоративних кущів на клумбах.

7.Керівнику ОСББ «Надія» Костецькій О.Д. звернутися до голів вуличних та будинкових комітетів щодо залучення жителів міста до робіт з наведення належного санітарного стану на прибудинкових та прилеглих до будинків територіях.

8.Відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Баранівської міської ради (Савчук В.А.) забезпечити виконання вищезгаданих заходів та щотижня інформувати керівництво міськвиконкому про хід їх виконання.

9.Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконкому міської ради від 21.03.2013р. №41 «Про затвердження заходів щодо проведення в м.Баранівка місячника санітарної очистки і благоустрою».

10.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчого органу ради В.А.Гнилорибу.

Міський голова                                                                              А.Душко

Заступник міського голови -

керуюча справами виконкому                                                    О.Бабінець

 

Додаток до рішення виконкому

від 20.03.2014 №36

 

ЗАХОДИ

щодо проведення місячника

санітарної очистки та благоустрою міста

1.Забезпечити підготовку та проведення в м. Баранівка заходів місячника санітарної очистки та благоустрою міста під назвою «За чисте довкілля» та всеукраїнської екологічно-просвітницької акції «Зробимо Україну чистою! 2014», спрямованих на поліпшення стану навколишнього природного середовища, а саме: озеленення і благоустрій території міста, очищення водних джерел, збереження природно-заповідних та інших об’єктів благоустрою.

В.А.Савчук – начальник відділу ЖКГ та благоустрою;

Л.А.Радзевіл – майстер з благоустрою.

До 19 квітня 2014 року.

2.Забезпечити проведення в м. Баранівка загальноміського суботника в рамках всеукраїнської екологічно-просвітницької акції «Зробимо Україну чистою! 2014».

В.А.Савчук – начальник відділу ЖКГ та благоустрою;

Л.А.Радзевіл – майстер з благоустрою.

19 квітня 2014 року.

3.Провести прибирання та благоустрій міських кладовищ.

О.Б.Хохлюк – спеціаліст міської ради;

Л.А.Радзевіл – майстер з благоустрою.

До 19 квітня 2014 року.

4.Провести благоустрій території біля пам’ятника загиблим воїнам та пам’ятного знака «Баранівці – 430», інших пам’ятників, пам’ятних знаків та братських могил.            

Л.А.Радзевіл – майстер з благоустрою.

До 19 квітня 2014 року.

5.Забезпечити наведення належного санітарного стану на міському сміттєзвалищі. Здійснити заходи щодо ліквідації стихійних сміттєзвалищ.   

В.А.Савчук – начальник відділу ЖКГ та благоустрою;

Л.А.Радзевіл – майстер з благоустрою.

Протягом квітня 2014 року.

6.Провести розчистку й упорядкування наявних природних джерел та берегів р. Случ і             р. Душнівка, а також скверів міста.

О.Б.Хохлюк – спеціаліст міської ради.

Протягом квітня 2014 року.

7.Провести очистку мереж зливової каналізації, водостічних канав та інших природних і штучних споруд відведення дощових і талих вод.

В.А.Савчук – начальник відділу ЖКГ та благоустрою; О.Б.Хохлюк – спеціаліст міської ради.

Протягом квітня 2014 року.

8.Організувати проведення санітарної очистки та благоустрою міського парку й стадіону, зокрема, підрізання дерев та посадку саджанців.

О.М.Драган – директор міського стадіону.

До 19 квітня 2014 року.

9.Зобов’язати громадян міста провести упорядкування територій біля їхніх приватних помешкань та постійно проводити рейди-перевірки вулиць на предмет дотримання правил благоустрою та санітарного стану. З цією метою активізувати діяльність осіб, уповноважених складати протоколи про адміністративні правопорушення.

В.А.Савчук – начальник відділу ЖКГ та благоустрою;

О.Б.Хохлюк – спеціаліст міської ради.

Квітень 2014 року.

10.Провести підрізання дерев, які перешкоджають руху пішоходів по тротуарах, та видалення старих дерев, що втратили свої функції і несуть загрозу для життєдіяльності людей.

В.А.Гнилориба – заступник міського голови;

О.Б.Хохлюк – спеціаліст міської ради.

До 19 квітня 2014 року.

11.Забезпечити посів, висадку квітів, посадку дерев та декоративних кущів на клумбах біля об’єктів соціальної сфери міста. З цією метою придбати за рахунок коштів міського бюджету саджанці дерев, кущів, насіння та розсаду квітів.

В.А.Савчук – начальник відділу ЖКГ та благоустрою;

Л.А.Радзевіл – майстер з благоустрою;

О.Ю.Дем’янюк – головний бухгалтер.

До 19 квітня 2014 року.

12.Провести санітарну очистку вулиць міста, здійснити ямковий та поточний ремонт доріг (у межах відповідних кошторисних призначень), заміну пошкоджених дорожніх знаків, поновити дорожню розмітку, провести ремонт мереж вуличного освітлення.

В.А.Савчук – начальник відділу ЖКГ та благоустрою;

О.Б.Хохлюк – спеціаліст міської ради.

Протягом квітня 2014 року.

13.Спільно з Баранівським районним центром зайнятості провести роботу щодо залучення до громадських робіт з благоустрою міста безробітних, які перебувають на обліку в РЦЗ (за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та співфінансування з міського бюджету).

В.А.Гнилориба – заступник міського голови;

К.Г.Пасічник – спеціаліст міської ради з питань організаційно-кадрової роботи.

До 01.04.2014 року.

14.Провести фарбування огорожі та побілку бордюрів тротуарів у центральній частині міста.

Л.А.Радзевіл – майстер з  благоустрою.

До 19 квітня 2014 року.

15.Провести ремонт, облаштування, чистку й дезінфекцію громадських колодязів.

Л.А.Радзевіл – майстер з  благоустрою.

До 19 квітня 2014 року.

16.Щотижня проводити рейди-перевірки за станом виконання заходів місячника санітарної очистки та благоустрою міста.

В.А.Савчук – начальник відділу ЖКГ та благоустрою.

Протягом квітня 2014 року.

Заступник міського голови -

керуюча справами виконкому                                                                   О.Бабінець

 

БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БАРАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 20 березня 2014 р.                                                                                         №37

Про стан медичного обслуговування

населення міста

      Заслухавши інформацію завідувача Баранівською амбулаторією загальної практики сімейної медицини (далі – АЗПСМ) Баранівського центру первинної медико-санітарної допомоги (далі – ЦПМСД) Бортнік Людмили Володимирівни та заступника головного лікаря Баранівської центральної районної лікарні, члена виконкому Шатровського Ігоря Володимировича про стан медичного обслуговування населення міста, виконком міської ради зазначає, що медична допомога жителям Баранівки надається у відповідності до Закону України «Про охорону здоров’я» Баранівською центральною районною лікарнею та Баранівським центром первинної медико-санітарної допомоги.

Баранівський ЦПМСД обслуговує 41143 чол., у тому числі: дорослих – 32966, дітей – 6671, підлітків – 1506. Штат Баранівського ЦПМСД повністю укомплектований кваліфікованими кадрами. Медичні послуги населенню району й міста надають 26 лікарів, у тому числі 17 сімейних лікарів і 4 педіатри, а також 74 працівники середнього медичного персоналу. Денний стаціонар ЦПМСД розрахований на 113 ліжок. Кількість відвідувань ЦПМСД у 2013 році становила 44118, у тому числі на дому – 6163.

На базі ЦПМСД функціонує Баранівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини, яка надає медичні послуги населенню Баранівки. На обліку в Баранівській АЗПСМ перебуває 15463чол., у тому числі: дорослих – 12352, дітей – 2531, підлітків – 580. Первинну допомогу населенню міста надають 13 лікарів, у тому числі 8 сімейних лікарів, 3 педіатри, 1 лікар ІАЧ, 2 працівники адмінперсоналу. Середній медичний персонал Баранівської АЗПСМ складає 24 чол., у тому числі 21 медсестра, 1 фельдшер, 2 статисти. Потужність Баранівської АЗПСМ – 125 відвідувань за зміну. У 2013 році загальна кількість відвідувань Баранівської АЗПСМ становила 21134, з них на дому – 1526. Денний стаціонар амбулаторії розрахований на 20 ліжок. У 2013 році на денному стаціонарі було проліковано 586 чол., з них 45 дітей. Поряд із цим, основною проблемою Баранівської АЗПСМ є відсутність необхідного оснащення: тонометрів, термометрів, апарату УЗІ, скальпелів, лабораторного обладнання та ін. Наразі АЗПСМ укомплектована лише одним електрокардіографом. Тому практично неможливо проводити діагностику.

У відповідності до чинного законодавства діяльність Баранівської ЦРЛ та Баранівського ЦПМСД спрямована на:

У місті діють програми протидії СНІДу, профілактики та боротьби з туберкульозом, вірусними гепатитами, онкологічними захворюваннями та ряд інших. За сприяння міської ради рекламні постери з соціальною рекламою щодо профілактики тих чи інших захворювань безкоштовно розміщуються на сіті-лайтах у центрі міста. Спеціалістами міської ради спільно з відповідними районними службами проводиться роз’яснювальна робота з батьками дітей, які проживають у функціонально-неспроможних сім’ях, щодо негайного звернення до медичних установ у випадку проявів у дітей перших симптомів тієї чи іншої хвороби. Проте, на жаль, медицина безсила зупинити від’ємний приріст населення, який зумовлений у першу чергу соціально-економічним рівнем життя людей. Так, у 2011 році в м. Баранівка народилося 143 дитини, а померло 197 чол., у 2012 році народилася 131 дитина, а померло 216 осіб, у 2013 році народилося 168 дітей, а померло 210 чол. Усе ще високим залишається рівень розповсюдженості туберкульозу, онкологічних та серцево-судинних захворювань. Високою залишається й захворюваність на мозкові інсульти та інфаркти.

Охорона материнства й дитинства – один із найважливіших пріоритетів у роботі медичних закладів міста. У Баранівці проживає більше 2300 дітей. За останні роки збільшилася питома вага хронічної патології в загальній захворюваності дітей, що у свою чергу зумовлює високий рівень їх інвалідності. Так, у м. Баранівка проживає більше 60 дітей-інвалідів віком до 16 років. Діти проходять лікування в дитячому відділенні ЦРЛ та дитячій обласній лікарні.

Звичайно, ряд питань ще потребують вирішення. Головною проблемою є недостатнє фінансування, з якого більше 80% витрачається на заробітну плату й комунальні послуги. Для надання якісних і кваліфікованих медичних послуг необхідні також кошти на придбання сучасного медичного обладнання й апаратури. Потребує невідкладного вирішення й питання забезпечення Баранівської ЦРЛ висококваліфікованими кадрами.

Беручи до уваги все вищесказане, керуючись ст.32, пп.6 п.б ч.1 ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про охорону здоров’я», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Інформацію про стан медичного обслуговування населення міста взяти до відома

2.Виконавчому апарату міської ради:

3.Рекомендувати головному лікарю Баранівської ЦРЛ Зелінському Р.С. та головному лікарю Баранівського центру первинної медико-санітарної допомоги Сусу В.С.:

4.Спеціалісту міської ради з гуманітарних питань Кухтюк О.В.:

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови-керуючу справами виконкому О.П.Бабінець.

Міський голова                                                                              А.Душко

Заступник міського голови -

керуюча справами виконкому                                                    О.Бабінець

 

БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БАРАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 20 березня 2014 р.                                                                                   №38

Про проведення в м. Баранівка заходів,

пов’язаних з Міжнародним днем пам’яті

жертв радіаційних аварій і катастроф та

28-ми роковинами Чорнобильської катастрофи

З метою проведення в м.Баранівка заходів, пов’язаних із Міжнародним днем пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф та 28-ми роковинами Чорнобильської катастрофи, вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС, керуючись пп.3 п.б ч.1 ст. 38, пп.6 п.б ч.1 ст.34  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Провести в м.Баранівка заходи, пов’язані з Міжнародним днем пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф та 28-ми роковинами Чорнобильської катастрофи, та затвердити їх перелік згідно з додатком 1.

2.Затвердити кошторис витрат у загальній сумі 1200 грн. (одна тисяча двісті гривень) на проведення вищезгаданих заходів.(Додаток 2.)

3.Виділити з міського бюджету кошти в сумі 1200 грн. згідно з кошторисом на проведення заходів, пов’язаних із Міжнародним днем пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф та 28-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.

4.Головному спеціалісту з питань бухгалтерського обліку-головному бухгалтеру міської ради Дем’янюк О.Ю. провести відповідні розрахунки згідно з кошторисом.

5.Контроль за виконанням вищезазначених заходів покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчого органу ради В.А.Гнилорибу.

Міський голова                                                                           А.Душко

Заступник міського голови -

керуюча справами виконкому                                                 О.Бабінець

 

Додаток 1 до рішення виконкому

від 20.03.2014 №38

 

ПЛАН

заходів, пов’язаних із Міжнародним днем

пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф

та 28-ми роковинами Чорнобильської катастрофи

1.Провести обстеження матеріально-побутових умов проживання інвалідів, одиноких пенсіонерів, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, посилити увагу до повсякденних потреб постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи громадян, зокрема, щодо поліпшення їх соціального забезпечення, вишукати можливості для надання їм матеріальної допомоги.

О.В.Кухтюк – спеціаліст міської ради з гуманітарних питань;

О.Ю.Дем’янюк – головний бухгалтер міської ради.

Квітень 2014 року.

2.Спільно з громадською організацією «Чорнобиль-94» провести зустрічі з ліквідаторами аварії на ЧАЕС та постраждалими від наслідків Чорнобильської катастрофи з метою виявлення соціальних проблем та вжиття заходів щодо їх розв’язання. 

В.А.Гнилориба – заступник міського голови;

О.В.Кухтюк – спеціаліст міської ради.

Квітень 2014 року.

3.При наявності відповідних коштів забезпечити надання матеріальної допомоги ліквідаторам аварії на ЧАЕС та вдовам загиблих і померлих ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

О.П.Бабінець – заступник міського голови-керуюча справами виконкому;

О.Ю.Дем’янюк – головний бухгалтер міської ради.

Квітень 2014 року.

4.Спільно із Службою цивільного захисту в Баранівському районі забезпечити проведення благоустрою території, прилеглої до пам’ятного знака ліквідаторам Чорнобильської катастрофи.                        

В.А.Савчук – начальник відділу ЖКГ та благоустрою;

Л.А.Радзевіл – майстер з благоустрою.

До 19 квітня 2014 року.

5.З метою вшанування жертв Чорнобильської катастрофи спільно із Службою цивільного захисту в Баранівському районі забезпечити проведення мітингу та покладання квітів біля пам’ятного знака ліквідаторам Чорнобильської катастрофи. 

В.А.Гнилориба – заступник міського голови;

В.В.Шляхтенко – директор міського Будинку культури.

25 квітня 2014 року.

6.Вручити ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які проживають у м. Баранівка, квіти з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф, нагородити грамотами та цінними подарунками кращих активістів громадської організації «Чорнобиль-94».                                                                                       К.Г.Пасічник – спеціаліст міської ради;

О.В.Кухтюк – спеціаліст міської ради.

25 квітня 2014 року.

7.Організувати книжкові виставки «Чорнобиль – біль і скорбота».

Керівники бібліотечних закладів міста.

Квітень 2014 року.

8.Організувати та провести в навчальних закладах міста засідання за круглим столом, уроки пам’яті, тематичні книжкові виставки, фотовиставки, конкурси літературних творів, плакатів, малюнків, літературних композицій на тему Чорнобильської трагедії.

Керівники навчальних закладів міста.

Квітень 2014 року.

9.Спільно з відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Баранівської райдержадміністрації провести спортивні заходи з нагоди вшанування жертв Чорнобильської катастрофи.

О.В.Кухтюк – спеціаліст міської ради;

О.М.Драган – директор міського стадіону.

14-26 квітня 2014 року.

 

Заступник міського голови -

керуюча справами виконкому                                                           О.Бабінець

 

БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БАРАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 20 березня 2014 р.                                                                                      №39

Про план роботи виконкому міської ради 

на ІІ квартал 2014 року

З метою ефективного впровадження заходів щодо покращення життєдіяльності територіальної громади міста, організації планової роботи виконкому, обговоривши пропозиції заступника міського голови-керуючої справами виконкому щодо розгляду на засіданнях виконкому у IІ кварталі 2014 року основних та контрольних питань, виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1.План роботи виконкому міської ради на ІІ квартал 2014 року – затвердити. (Додається).

2.Зобов’язати керівників структурних підрозділів та спеціалістів міської ради забезпечити виконання визначених заходів у встановлені строки.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови-керуючу справами виконкому О.П.Бабінець.

Міський голова                                                                           А.Душко

Заступник міського голови -

керуюча справами виконкому                                                 О.Бабінець

 

Додаток до рішення виконкому від 20.03.2014 №39  

 

ПЛАН

роботи виконкому Баранівської міської ради

на ІІ квартал 2014 року

І.Перелік питань для розгляду на засіданні виконкому

1) Про хід виконання заходів місячника санітарної очистки та благоустрою міста.

Підготовка матеріалів:  В.А.Савчук

      До 23 квітня 2014 року

Доповідач:                        В.А.Гнилориба

                                           24 квітня 2014 року

2) Про стан роботи виконкому міської ради із зверненнями громадян за І квартал 2014 року.

Підготовка матеріалів:  Л.В.Мартинюк

      До 23 квітня 2014 року

Доповідач:                        О.П.Бабінець

                                           24 квітня 2014 року

3) Про стан виконання міського бюджету та Програми економічного і соціального розвитку міста за І квартал 2014 року.

Підготовка матеріалів: В.А.Гнилориба,О.Ю.Дем’янюк

      До 23 квітня 2014 року

Доповідачі:                      О.Ю.Дем’янюк, В.А.Гнилориба

                                           24 квітня 2014 року

4) Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків міста в літній період 2014 року.

Підготовка матеріалів:  О.В.Кухтюк

      До 20 травня 2014 року

Доповідач:                        О.П.Бабінець

                                           22 травня 2014 року

5) Про стан дотримання земельного та природоохоронного законодавства на території міської ради.

Підготовка матеріалів:  Н.В.Сус, О.Г.Шевчук

                                            До 18 червня 2014 року

Доповідач:                         Н.В.Сус

                                            19 червня 2014 року

6) Про організацію охорони, реставрації та використання пам’яток історії, культури, архітектури та містобудування, парків і скверів на території міської ради.

Підготовка матеріалів:  О.В.Кухтюк, В.А.Савчук

                                            До 18 червня 2014 року

Доповідач:                         О.П.Бабінець

                                                                                                                 19 червня 2014 року

ІІ.Перелік розпоряджень голови Баранівської райдержадміністрації та рішень виконкому міської ради для перевірки їх виконання в порядку контролю

1.Розпорядження голови Баранівської райдержадміністрації:

Підготовка матеріалів: В.А.Савчук

                                         Квітень-травень

Підготовка матеріалів: О.П.Бабінець

                                           Квітень

Підготовка матеріалів: О.Ю.Дем’янюк

                                          Квітень

Підготовка матеріалів: О.В.Кухтюк

                                           Травень

2.Рішення виконкому міської ради:

Підготовка матеріалів: О.П.Бабінець

                                            Квітень

Підготовка матеріалів: О.Ю.Дем’янюк

                                           Квітень

Підготовка матеріалів: В.А.Гнилориба

                                                                                                       Травень

3. Організаційно-масові заходи

1.Взяти участь у підготовці і проведенні заходів, пов’язаних з Міжнародним днем пам’яті жертв радіаційних аварій  і катастроф та 28-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.

В.А.Гнилориба

О.В.Кухтюк

О.Ю.Дем’янюк

25 квітня 2014 року

2.Підготувати і провести в м. Баранівка День Перемоги.

В.А.Гнилориба

О.П.Бабінець

О.Ю.Дем’янюк

О.В.Кухтюк

В.В.Шляхтенко

9 травня 2014 року

3.Взяти участь у підготовці та проведенні заходів до Дня скорботи – 22 червня.

В.А.Гнилориба

О.В.Кухтюк

В.В.Шляхтенко

20 червня 2014 року

4.Взяти участь у підготовці та проведенні Дня молоді та Дня Конституції України.

В.А.Гнилориба

О.В.Кухтюк

В.В.Шляхтенко

27 червня 2014 року

5.Забезпечити проведення засідань комісій виконкому (адміністративної, житлової, з питань будівництва), координаційної ради органу опіки й піклування, молодіжної ради.

                                                            В.А.Гнилориба, О.П.Бабінець

        За окремими планами.

6.Прийом громадян з особистих питань, розгляд їх звернень.

Керівництво міськвиконкому.                                             

Постійно.

 

Заступник міського голови -

керуюча справами виконкому                                                          О.Бабінець

 

 

БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БАРАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

 

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 20 березня 2014 р.                                                                                        №40

Про затвердження заходів щодо підготовки

та проведення в м. Баранівка Великодніх

свят і поминальних днів

З метою збереження й поширення на території м.Баранівка споконвічних українських традицій, привернення уваги громадськості міста до народних обрядів та звичаїв, виховання молоді міста в дусі християнської моралі, керуючись пп.3 п.б ч.1 ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Заходи щодо підготовки та проведення в м. Баранівка Великодніх свят і поминальних днів у квітні 2014 року – затвердити (додаються).

2.Контроль за виконанням вищезазначених заходів покласти на заступника міського голови В.А.Гнилорибу.

Міський голова                                                                                    А.Душко

Заступник міського голови –

керуюча справами виконкому                                                          О.Бабінець

 

Додаток до рішення виконкому

від 20.03.2014 №40

 

ЗАХОДИ

щодо підготовки та проведення в м. Баранівка

Великодніх свят і поминальних днів

1.Провести необхідні роботи з благоустрою та наведенню порядку на міських кладовищах, упорядкувати братські могили та окремі захоронення полеглих воїнів.

Л.А.Радзевіл – майстер з благоустрою;

Є.А.Козир – працівник кладовища.

До 19.04.2014 року

2.Розмістити привітання міського голови з Великодніми святами на сторінках міськрайонної газети «Слово Полісся» та на веб-сайті міської ради. 

О.В.Кухтюк – спеціаліст міської ради;

В.Ф.Назарчук – інженер-програміст міської ради.

До 19.04.2014 року

3.Розмістити на рекламних конструкціях типу «сіті-лайт», встановлених на вулицях Леніна і Дзержинського, Великодні вітання міського голови та міськвиконкому.

О.В.Кухтюк – спеціаліст міської ради;

В.А.Савчук – начальник відділу ЖКГ та благоустрою.

До 19.04.2014 року

4.Провести поточний ремонт громадського туалету на міському кладовищі по вулиці Першотравенській.                         

Л.А.Радзевіл – майстер з благоустрою;

Є.А.Козир – працівник кладовища.

До 19.04.2014 року

5.Провести видалення аварійних зелених насаджень на кладовищах міста. 

О.Б.Хохлюк – спеціаліст міської ради;

Л.А.Радзевіл – майстер з благоустрою.

До 19.04.2014 року

6.Провести в навчальних закладах міста уроки народознавства, книжкові виставки, виховні заходи з нагоди Великодніх свят.                              

Керівники навчальних закладів міста (за згодою).

Квітень 2014 року

 

Заступник міського голови –

керуюча справами виконкому                                                                  О.Бабінець

 

 

БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БАРАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 20 березня 2014 р.                                                                                    №43

Про проведення в м. Баранівка

Всеукраїнської акції «Зробимо

Україну чистою! 2014»

З метою виховання відповідального ставлення громадян міста до довкілля шляхом залучення до прибирання його території, розглянувши клопотання Всеукраїнської громадської організації «Зробимо Україну чистою» від 30.01.2014р. №01-01/2014-040 щодо проведення однойменної екологічно-просвітницької акції у м.Баранівка, лист першого заступника голови Баранівської райдержадміністрації від 07.02.2014р. №02-35/350 з даного питання, керуючись ст.ст.ст.30,40,52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Підтримати ініціативу Всеукраїнської громадської організації «Зробимо Україну чистою» щодо проведення в м.Баранівка 12 квітня екологічно-просвітницької акції «Зробимо Україну чистою! 2014».

2.Відділу ЖКГ та благоустрою Баранівської міської ради (Савчук В.А.):

3.З метою видалення на території міста старих дерев, що втратили свої функції і несуть загрозу для життєдіяльності людей, затвердити розпорядження міського голови від 26.02.2014р. №23 «Про надання дозволу на видалення аварійних дерев».

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчого органу ради В.А.Гнилорибу.

 

Міський голова                                                                          А.Душко

Заступник міського голови -

керуюча справами виконкому                                                 О.Бабінець

 

БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БАРАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 20 березня 2014 р.                                                                                   №44

Про надання дозволу на розміщення

зовнішньої соціальної реклами на рекламній

конструкції типу «сіті-лайт»

Розглянувши клопотання Баранівської КЦРЛ від 11.03.2014 року №243 про надання дозволу на розміщення зовнішньої соціальної реклами на існуючій рекламній конструкції типу «сіті-лайт», встановленій у центрі м.Баранівка, для розміщення рекламного постера «Зупинимо туберкульоз разом!», керуючись пп.13 п.а ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 р. №2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» (із змінами, внесеними згідно з Постановою КМУ №968 від 09.09.2009 р.), виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Надати дозвіл Баранівській комунальній центральній районній лікарні на розміщення зовнішньої соціальної реклами в кількості 1 (одного) рекламного постера «Зупинимо туберкульоз разом!» на існуючій рекламній конструкції типу «сіті-лайт», встановленій у центрі м.Баранівка, вільній від комерційної реклами, терміном на 4 місяці.

2.Відповідальність за технічний стан рекламних засобів, порушення вимог техніки безпеки під час їх розташування та експлуатації покласти на балансоутримувача (відділ житлово-комунального господарства та благоустрою Баранівської міської ради) та розповсюджувача даної зовнішньої реклами –  Баранівську КЦРЛ (Зелінський Р.С.).

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на відділ житлово-комунального господарства та благоустрою міської ради.

Міський голова                                                                              А.Душко

Заступник міського голови -

керуюча справами виконкому                                                    О.Бабінець

 

БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БАРАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 20 березня 2014 р.                                                                                   №45

Про надання дозволу на розміщення

зовнішньої реклами на рекламній

конструкції типу «сіті-лайт»

Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «ЮРЕСТ» про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами на існуючій рекламній конструкції типу «сіті-лайт», встановленій на вулиці Дзержинського (поряд з будівлею ПАТ «Укртелеком») у м.Баранівка, для розміщення 1 рекламного постера, документи, додані до заяви, керуючись пп.13 п.а ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 р. №2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» (із змінами, внесеними згідно з Постановою КМУ №968 від 09.09.2009 р.), виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю «ЮРЕСТ» на розміщення зовнішньої реклами в кількості 1 (одного) рекламного постера з 21.03.2014 року до 21.04.2014 року на частині існуючої рекламної конструкції типу «сіті-лайт», встановленій на вул.Дзержинського (біля будівлі ПАТ «Укртелеком», сторона сіті-лайта у напрямку майдану Волі) у м.Баранівка.

2.Зобов’язати ТОВ «ЮРЕСТ» (Ковальчук А.В.) укласти з Баранівською міською радою договір тимчасового користування частиною сіті-лайта, на якій передбачено розмістити вищезгадану зовнішню рекламу (рекламний постер у кількості 1 шт.).

3.Відповідальність за технічний стан рекламних засобів, порушення вимог техніки безпеки під час їх розташування та експлуатації покласти на балансоутримувача (відділ житлово-комунального господарства та благоустрою Баранівської міської ради) та розповсюджувача даної зовнішньої реклами –  ТОВ «ЮРЕСТ» (директор – Ковальчук А.В.).

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на відділ житлово-комунального господарства та благоустрою міської ради.

 

Міський голова                                                                              А.Душко

Заступник міського голови -

керуюча справами виконкому                                                    О.Бабінець

 

БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БАРАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 20 березня 2014 р.                                                                                         №51

Про внесення змін до додатку 2 рішення

виконкому від 24.05.2012 року №116

«Про проведення поховань у почесних

секторах міських кладовищ»

У зв’язку з кадровими змінами у відділі житлово-комунального господарства та благоустрою міської ради, керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.23 Закону України «Про поховання та похоронну справу», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Внести зміни до додатку 2 рішення виконкому міської ради від 24.05.2012 року №116 «Про проведення поховань у почесних секторах міських кладовищ», виклавши його в новій редакції (додається).

2.Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконкому міської ради від 20.06.2013р. №137 «Про внесення змін до додатку 2 рішення виконкому від 24.05.2012 року №116 «Про проведення поховань у почесних секторах міських кладовищ».

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови  В.А.Гнилорибу.

Міський голова                                                                                   А.Душко

Заступник міського голови -

керуюча справами виконкому                                                        О.Бабінець

 

Додаток до рішення виконкому  від 20.03.2014 р. №51

 

СКЛАД

комісії з організації проведення почесних поховань                                                       

Савчук Василь Андрійович – начальник відділу ЖКГ та благоустрою міської ради, голова комісії;

Радзевіл Людмила Анатоліївна – майстер з благоустрою, секретар комісії;

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ:

Хохлюк Олександр Борисович – спеціаліст міської ради з питань благоустрою та санітарного стану;

Костецька Олена Дмитрівна – паспортист відділу ЖКГ та благоустрою;

Козир Єлисей Ананійович – працівник кладовища.

 

Заступник міського голови -

керуюча справами виконкому                                                      О.Бабінець

 

 

БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БАРАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 20 березня 2014 р.                                                                                       №53

Про організацію виконання

міського бюджету у 2014 році

З метою збільшення надходжень до міського бюджету, забезпечення економного й раціонального використання бюджетних коштів та здійснення видатків міського бюджету у межах наявних фінансових ресурсів, створення умов для своєчасної виплати заробітної плати, інших соціально значущих видатків, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2014 року №65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету», розпорядження голови від 14.03.2014р. №55 «Про організацію виконання місцевих бюджетів у 2014 році», керуючись ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Тимчасово припинити виплату грошової винагороди посадовим особам міської ради за сумлінну безперервну працю в органах місцевого самоврядування та зразкове виконання трудових обов’язків.

2.Тимчасово припинити встановлення та виплату посадовим особам та службовцям виконавчого апарату міської ради доплат за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників.

3.Заборонити здійснення витрат на проведення виставок, ярмарків, з’їздів, симпозіумів, конгресів за рахунок коштів загального фонду міського бюджету.

4.Забезпечувати проведення зазначених заходів за рахунок внесків їх учасників, спонсорів, коштів спеціального фонду кошторису бюджетних установ, які беруть у них участь, та інших джерел, не заборонених законодавством. 

5.Забезпечити мінімізацію витрат на оплату послуг мобільного зв’язку керівництву міської ради.

6.Забезпечити мінімізацію витрат на службові відрядження за кордон (на запрошення міст-побратимів або в рамках участі в міжнародних грантових проектах) шляхом оптимізації кількісного складу делегацій та строку їх перебування за кордоном, зменшення витрат на оплату проїзду, наймання житла тощо.

7.Головному спеціалісту з питань бухгалтерського обліку-головному бухгалтеру міської ради Дем’янюк О.Ю. та спеціалісту міської ради з економічних питань Бондаренко А.В.:

8.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчого органу ради Гнилорибу В.А.

Міський голова                                                                              А.Душко

Заступник міського голови -

керуюча справами виконкому                                                   О.Бабінець

 

БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БАРАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 20 березня 2014 р.                                                                                       №54

Про хід виконання рішення виконкому

міської ради від 20.02.2014р. №21 «Про

затвердження Плану заходів з підготовки

і пропуску льодоходу, паводків та повені

на території м. Баранівка у 2014 році»

Заслухавши інформацію заступника міського голови-керуючої справами виконкому Бабінець О.П. про хід виконання рішення виконкому від 20.02.2014 №21 «Про затвердження Плану заходів з підготовки і пропуску льодоходу, паводків та повені на території м.Баранівка у 2014 році», виконком міської ради зазначає, що на виконання цього рішення відділом житлово-комунального господарства та благоустрою міської ради було вжито заходи щодо підготовки гідроспоруди на річці Случ до проходження льодоходу, паводків і весняної повені. З цією метою направлено відповідний лист орендарю гідроспоруди – ТОВ «Сайенс Інновейшн Продакшн». У відповідь на цей лист ТОВ ««Сайенс Інновейшн Продакшн» передало на баланс відділу ЖКГ та благоустрою міської ради траверси, гарпунні захвати та трос, з тим щоб своєчасно забезпечити пропуск льодоходу та паводкових вод через гідроспоруду.

Баранівською дільницею Новоград-Волинського УЕГГ вжито заходи щодо недопущення пошкодження газопроводу середнього тиску, який прокладений через річку Случ в м. Баранівка поблизу гідроспоруди.

Комунальним підприємством «Баранівка міськводоканал» здійснено заходи щодо забезпечення безперебійної роботи водозаборів господарсько-питного призначення, водопровідно-каналізаційних мереж в умовах паводків та весняної повені.

Відділом ЖКГ та благоустрою міської ради створено відомчі матеріальні резерви, призначені для запобігання й ліквідації НС, необхідний аварійний запас паливно-мастильних, будівельних та сипучих матеріалів, мішків тощо. Перевірено стан готовності до пропуску дощових паводків та весняної повені водосховищ, ставків, гідротехнічних споруд, меліоративних систем, штучних споруд на автошляхах та об’єктів життєзабезпечення і господарювання. Проведено розчистку отворів окремих труб та решіток дощової каналізації на комунальних дорогах, окремих ділянок стічних канав вулиць. Проведено роз’яснювальну роботу з жителями міста щодо вжиття заходів для забезпечення відведення паводкових вод на прибудинкових територіях та присадибних ділянках.

Уточнено порядок доведення попереджень і оповіщень до населення, робочого персоналу та керівників усіх рівнів про можливу загрозу паводка й повені та їх масштабів. Забезпечувалося своєчасне інформування комісії з питань ТЕБ і НС райдержадміністрації про проходження льодоходу й весняної повені.

Завдяки проведеній роботі льодохід на річці Случ у межах Баранівки пройшов без надзвичайних ситуацій, при цьому господарському комплексу міста та його громадянам не було завдано жодної шкоди.

З метою забезпечення подальшого керованого пропуску повеней у 2014 році, а також оперативного реагування при загрозі або виникненні надзвичайної ситуації в цей період, керуючись п.3 ст.36, пп.2 п.б ч.1 ст.38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Відділу житлово-комунального господарства та благоустрою міської ради (Савчук В.А.):

2.Директору КП «Баранівка міськводоканал» Зарембі В.Г. продовжити роботу щодо забезпечення безперебійної роботи водозаборів господарсько-питного призначення та водопровідно-каналізаційних мереж в умовах паводків чи повені.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчого органу ради Гнилорибу В.А.

Міський голова                                                                              А.Душко

Заступник міського голови -

керуюча справами виконкому                                                   О.Бабінець

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Друк