Про готовність господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років

Опубліковано у Рішення Виконавчого комітету

БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БАРАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 24 жовтня 2013 р.                                                                                    №192

Про стан готовності господарського  

комплексу міста до роботи в осінньо-

зимовий період 2013-2014 років

Заслухавши та обговоривши доповідь заступника міського голови В.А.Гнилориби про стан готовності господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період 2013 –2014 років, виконком міської ради зазначає, що в місті виконано ряд заходів щодо підготовки до зими.

Зокрема, проведено обстеження котелень об’єктів соціальної сфери міста та виконано обсяги робіт щодо їх пуску. У встановлені терміни розпочато опалювальний сезон у дошкільному навчальному закладі «Сонечко», Будинку дитячої та юнацької творчості, фізкультурно-оздоровчому комплексі (на даний час опалюється дровами), адмінбудівлі міської ради та в міському Будинку культури. Не опалюється тільки приміщення бібліотеки в мікрорайоні Заріччя, оскільки на даний час вирішується питання щодо переміщення бібліотеки в іншу будівлю.

Варто зауважити, що всі об’єкти соціальної сфери міста належним чином підготувалися до роботи в осінньо-зимових роботах. Проведено поточні ремонти приміщень, утеплення кімнат тощо. За рахунок коштів субвенції здійснено капітальний ремонт приміщення ФОКу, у розпалі ремонтні роботи з будівництва водо-каналізаційних мереж у південній частині міста (2-а черга), проводиться реконструкція мереж водопостачання та водовідведення. Найближчим часом розпочнуться ремонтні роботи з капітального ремонту приміщення ДНЗ «Сонечко» на вул.Леніна,40 у м.Баранівка шляхом впровадження заходів з енергозбереження за рахунок кредитних коштів НЕФКО.

На жаль, не виконано заплановані обсяги робіт з капітального ремонту комунальних доріг у зв’язку з тим, що несвоєчасно надходять кошти відповідної субвенції з державного бюджету (-314,9 тис. грн. станом на 01.10.2013).

Певна робота виконана й щодо зміцнення матеріально-технічної бази комунального підприємства та закладів соціальної сфери міста. За рахунок коштів бюджету розвитку надано фінансову підтримку КП «Баранівка міськводоканал» на суму 607,471 тис. грн., придбано автогрейдер, що дасть змогу дещо покращити роботу в розчищенні комунальних доріг від снігу та їх утриманні доріг з ґрунтовим покриттям, проведено капітальний ремонт мереж вуличного освітлення на вулицях Ново-Комсомольській та Дзержинського.

Певні обсяги робіт виконано й у галузі благоустрою міста. Зокрема, підготовлено до роботи в осінньо-зимовий період окремі мережі вуличного освітлення (замінено електролампочки, які вийшли з ладу, встановлено додаткові світильники), ця робота проводиться й на інших вулицях. Видалено ряд аварійних дерев на вулиці Дзержинського (район хлібозаводу). Проведено роботи з благоустрою міського парку та скверів. Частково очищено їх від старих зелених насаджень та опалого листя.

Комунальним підприємством «Баранівка міськводоканал» виконано ряд заходів щодо підготовки мереж водопостачання й водовідведення та очисних споруд міста до роботи в осінньо-зимових умовах. Ця робота буде продовжуватися й надалі.

Виконкомом міської ради проведено роботу щодо забезпечення твердим паливом пільгових категорій громадян. Так, складено списки осіб, які мають право на дану пільгу, зібрано відповідні документи та передано їх в управління праці і соціального захисту населення Баранівської РДА.

Певні зрушення відбулися й у підготовці до опалювального періоду житлового фонду комунальної власності. Зокрема, працівниками Баранівської дільниці Новоград-Волинського управління по експлуатації газового господарства проведено обстеження газових мереж у  багатоквартирних житлових будинках Баранівки. Керівником ОСББ «Надія» оформлено паспорти готовності до опалювального періоду 10 багатоповерхових будинків, які перебувають на балансі цієї організації.

У більшості будинків комунального житлового фонду мешканці утеплили підвальні приміщення, вікна, комунікації, провели поточний ремонт під’їздів, фарбування газових та водо-каналізаційних комунікацій. На жаль, не всі жителі багатоповерхівок відповідально поставилися до цієї роботи. Тому є випадки, коли в підвальних приміщеннях та на сходових клітках багатоквартирного будинку вибиті вікна, не закриваються двері, знята теплоізоляція з комунікацій. Усім власникам квартир таких будинків керівництвом ОСББ «Надія» вручено повідомлення про утеплення приміщень загального користування та їх належну підготовку до функціонування в осінньо-зимових умовах.    

З метою забезпечення безперебійної роботи об’єктів господарського комплексу міста в осінньо-зимовий період 2013-2014 років, керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В :

1.Інформацію заступника міського голови В.А.Гнилориби про стан готовності господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період 2013–2014 років взяти до відома.

2.Рекомендувати керівникам підприємств, організацій та установ міста забезпечити стабільну роботу підпорядкованих об’єктів в осінньо-зимовий період 2013-2014 років.

3.Керівникам закладів соціальної сфери комунальної власності міста (Власюк А.Д., Туровська С.М., Шляхтенко В.В., Драган О.М.):

4.Директору КП «Баранівка міськводоканал» Зарембі В.Г.:

5.Відділу житлово-комунального господарства та благоустрою міської ради:

6.Керівнику ОСББ «Надія» Костецькій О.Д. спільно з Баранівською дільницею Новоград-Волинського УЕГГ продовжити проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо безпечного використання газу в побуті та дотримання правил експлуатації й технічного обслуговування газового обладнання.

7.Спеціалісту міської ради Пасічник К.Г. продовжити роботу щодо забезпечення твердим паливом пільгових категорій громадян.

8.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови В.А.Гнилорибу.

Міський голова                                                                             А.Душко

Заступник міського голови -

керуюча справами виконкому                                                  О.Бабінець

Друк