Нові тарифи на вивезення твердих побутових відходів для населення (регуляторний акт)

Опубліковано у Рішення Виконавчого комітету

БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БАРАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 25 липня 2013 р.                                                                                   №147

Про нові тарифи на послуги з вивезення

твердих побутових відходів для населення

(регуляторний акт)

Керуючись ст. ст.28,40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про житлово-комунальні послуги», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», постановою Кабінету Міністрів України №1010 від 26.07.06 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів», з метою приведення тарифів до розміру економічно обґрунтованих витрат на послуги з вивезення твердих побутових відходів, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Встановити нові тарифи  на послуги з вивезення  твердих побутових відходів, що надаються відділом житлово-комунального господарства та благоустрою Баранівської міської ради для населення, у розмірі 10 грн./міс. з одного домогосподарства.

2. Попередні тарифи на вищезазначені послуги, що надаються відділом житлово-комунального господарства та благоустрою Баранівської міської ради для населення, вважати такими, що втратили чинність.

3. Встановити пільгу в розмірі 50% плати за вивезення ТПВ від домогосподарств для одиноких громадян та інвалідів 1-2 груп загального захворювання.

4.  Врахувати, що тарифи, затверджені цим рішенням, встановлені з урахуванням всіх   податків та обов’язкових платежів та вступають в дію з 01.08.2013р., але не раніше офіційного опублікування його в засобах масової інформації.

Міський голова                                                                             А.Душко

Заступник міського голови -

керуюча справами виконкому                                                  О.Бабінець

Друк