Про затвердження Порядку розміщення інформаційних наметів та встановлення місць для їх розміщення на території Баранівської міської ради

БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БАРАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 27.10.11. №248

Про затвердження Порядку розміщення  

інформаційних наметів та встановлення

місць для їх розміщення на території

Баранівської міської ради

З метою забезпечення дотримання на території м. Баранівка вимог Конституції України щодо вільного вираження громадянами своїх поглядів і переконань, керуючись ст.34 Конституції України, ст.12 Закону України «Про політичні партії в Україні», ст.20 Закону України «Про об’єднання громадян», ст.ст.38,40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.16 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Затвердити Порядок розміщення інформаційних наметів на території Баранівської міської ради (додаток 1).
  2. Встановити місця для розміщення інформаційних наметів на території Баранівської міської ради (додаток 2).
  3. Керуючій справами (секретарю) виконкому О.П.Бабінець подати до міськрайонної газети «Слово Полісся» інформацію про встановлені місця для розміщення інформаційних наметів на території Баранівської міської ради.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови В.А.Гнилорибу.

 

Міський голова                                                                                     А.О.Душко

 

 

Додаток 1 до рішення виконкому від 27.10.11. №248

 

ПОРЯДОК

розміщення інформаційних наметів (наметів, столів, рекламних засобів і т. ін.)

для здійснення агітаційних, інформаційних, роз’яснювальних рекламних заходів

Цей Порядок розроблено з метою забезпечення конституційних прав громадян на вільне збирання, зберігання, використання, поширення інформації, та їх виборчих прав у відповідності до Конституції України, законів України «Про інформацію», «Про вибори Президента України», «Про вибори народних депутатів України», «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських,селищних, міських голів», «Про благоустрій населених пунктів».

Розміщення інформаційних наметів (наметів, столів, рекламних засобів і т. ін.), для здійснення агітаційних, інформаційних, роз’яснювальних рекламних заходів на території міста (окрім підприємницької діяльності) здійснюється у відповідності до цього Порядку та в спеціально встановлених для цього місцях.

Для розміщення інформаційного намету ініціатор, не пізніш ніж за п’ять днів, подає до виконавчого комітету міської ради заяву-повідомлення, у якій зазначається:

  • інформація про ініціатора розміщення інформаційного намету (назва політичної партії, блоку, громадської організації, ПІБ фізичної особи, засоби зв’язку );
  • місце розміщення інформаційного намету;
  • мета розміщення інформаційного намету;
  • термін розміщення інформаційного намету;
  • відповідальний за діяльність інформаційного намету.

З метою забезпечення благоустрою території місць розміщення інформаційних наметів та прилеглої території власник інформаційного намету зобов'язаний підтримувати в належному санітарному стані місце розміщення інформаційного намету, для чого встановити урну для сміття та прибирати прилеглу територію в радіусі 2 метрів.

Інформаційні намети встановлюються таким чином, щоб не пошкодити тротуарну плитку, асфальтове покриття чи інші елементи благоустрою.

За порушення цього Порядку (незабезпечення належного санітарного стану, засміченість території, пошкодження тротуарної плитки, асфальтового покриття чи інших елементів благоустрою) ініціатор (власник) встановлення намету притягується до адміністративної відповідальності за порушення правил благоустрою у порядку, передбаченому статтею 152 Кодексу України про адміністративні порушення.

 

Керуюча справами

(секретар) виконкому                                                                         О.П.Бабінець

 

 

Додаток 1 до рішення виконкому від 27.10.11. №248

 

М І С Ц Я
для розміщення інформаційних наметів
на території Баранівської міської ради

 

  1. На вулиці Леніна: біля Будинку культури (зліва і справа від фасаду), біля пам’ятника В.І.Леніну (прилегла частина тротуару), на території міського стадіону.

        2. На майдані Волі – біля приміщення кінотеатру.

 

Керуюча справами

(секретар) виконкому                                                                                   О.П.Бабінець

 

Друк E-mail