Регуляторна діяльність Баранівської міської ради у сфері продажу земель комунальної власності

Опубліковано у Рішення сесій міської ради

Доводимо до відома жителів міста Баранівки, що на засіданні 35 сесії 6-го скликання від 28.02.2014 року рішенням № 1517 прийнято регуляторний  акт  «Про включення земельних ділянок, які перебувають в комунальній власності територіальної громади м.Баранівка, до переліку вільних від забудови земельних ділянок, призначених для продажу на земельному аукціоні, або продажу права їх оренди, в 2014 році».

Даним регуляторним актом передбачено врегулювання питання продажу  земельних ділянок несільськогосподарського призначення на земельному аукціоні, або продажу права їх оренди, у 2014 році.

Детальніше з відповідним  регуляторним  актом  можна ознайомитися на  інформаційному стенді міської ради, офіційній сторінці мережі Інтернет або  в секретаря міської ради Шикули Зінаїди Петрівни (вул.Леніна,20, адмінбудинок, 2-й поверх, каб.№9).

                                                                                                                                                                             Міськвиконком

 

 

 

БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БАРАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                                                                                         РІШЕННЯ

Тридцять п,ятої сесії                                                                                                               6 – го скликання

від 28 лютого 2014 року   № 1517

Про включення земельних ділянок,

які перебувають в комунальній власності

територіальної громади м.Баранівка,

до переліку вільних від забудови

земельних ділянок, призначених для продажу                                                                                                                    

на земельному аукціоні, або продажу права

їх оренди, в 2014 році

(регуляторний акт)

 

Заслухавши інформацію спеціаліста міської ради по земельних питаннях Сус Н.В. про необхідність включення земельних ділянок до переліку вільних від забудови земельних ділянок, призначених для продажу на земельному аукціоні, або продажу права їх оренди, в 2014 році, з метою здійснення заходів, спрямованих на врегулювання питання набуття права власності та оренди на земельні ділянки несільськогосподарського призначення на аукціонах, реалізації державної політики у сфері регулювання земельних відносин, та керуючись статтями 12,58,59,134,135,136, Земельного Кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії з земельних питань, сесія міської ради

ВИРІШИЛА:

1.Включити до переліку вільних від забудови земельних ділянок, призначених для продажу на земельних аукціонах в 2014 році, земельну ділянку площею 0,0084 га, яка перебуває в комунальній власності територіальної громади м.Баранівка в особі Баранівської міської ради та виставляється для продажу на земельних торгах (аукціоні) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель житлової та громадської забудови по вул.Леніна,22а.

2.Включити до переліку вільних від забудови земельних ділянок, призначених для продажу на земельних аукціонах в 2014 році, земельну ділянку площею 0,0166 га, яка перебуває в комунальній власності територіальної громади м.Баранівка в особі Баранівської міської ради та виставляється для продажу на земельних торгах (аукціоні) для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства (обслуговування автостанції) із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення по вул.Дзержинського,5. Кадастровий номер земельної ділянки 1820600000:01:004:1344.

3.Включити до переліку вільних від забудови земельних ділянок, права оренди яких виставляються для продажу на земельних аукціонах в 2014 році, земельну ділянку площею 0,0146 га, яка перебуває в комунальній власності територіальної громади м.Баранівка в особі Баранівської міської ради, право оренди якої виставляється для продажу на земельних торгах (аукціоні) для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства (обслуговування таксі) із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення по вул.Дзержинського. Кадастровий номер земельної ділянки 1820600000:01:004:1359.

4.Включити до переліку вільних від забудови земельних ділянок, призначених для продажу на земельних аукціонах в 2014 році, земельну ділянку площею 0,0200 га, яка перебуває в комунальній власності територіальної громади м.Баранівка в особі Баранівської міської ради та виставляється для продажу на земельних торгах (аукціоні) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель житлової та громадської забудови по вул.Леніна,11а.

5.Включити до переліку вільних від забудови земельних ділянок, призначених для продажу на земельних аукціонах в 2014 році, земельну ділянку площею 0,0100 га, яка перебуває в комунальній власності територіальної громади м.Баранівка в особі Баранівської міської ради та виставляється для продажу на земельних торгах (аукціоні) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель житлової та громадської забудови по вул.Леніна,4б.

6.Включити до переліку вільних від забудови земельних ділянок, права оренди яких виставляються для продажу на земельних аукціонах в 2014 році, земельну ділянку площею 0,0030 га, яка перебуває в комунальній власності територіальної громади м.Баранівка в особі Баранівської міської ради, право оренди якої виставляється для продажу на земельних торгах (аукціоні) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (для торгівельного павільйону (МАФ) з розміщенням в ньому автобусної зупинки) із земель житлової та громадської забудови по вул.Дзержинського,68а.

7.Включити до переліку вільних від забудови земельних ділянок, права оренди яких виставляються для продажу на земельних аукціонах в 2014 році, земельну ділянку орієнтовною площею 0,0500 га, яка перебуває в комунальній власності територіальної громади м.Баранівка в особі Баранівської міської ради, право оренди якої виставляється для продажу на земельних торгах (аукціоні) для розміщення культурно-оздоровчих потреб, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей (будівництво човнової станції) із земель водного фонду в м.Баранівка.

8.Включити до переліку вільних від забудови земельних ділянок, права оренди яких виставляються для продажу на земельних аукціонах в 2014 році, земельну ділянку орієнтовною площею 2,0000 га, яка перебуває в комунальній власності територіальної громади м.Баранівка в особі Баранівської міської ради, право оренди якої виставляється для продажу на земельних торгах (аукціоні) для рибогосподарських потреб із земель водного фонду в м.Баранівка (район очисних споруд).

9.Вважати таким, що втратило чинність, рішення 11 сесії 6 скликання міської ради від 28.10.2011 р. №520 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для рибогосподарських потреб КП «Баранівка міськводоканал».

10.Вважати таким, що втратило чинність, рішення 28 сесії 6 скликання міської ради від 27.05.2010 р. №844 «Про передачу у власність замкненої природної водойми гр.Нікітчину М.І.»., в зв’язку з тим, що воно було прийняте з порушенням земельного законодавства.

Міський голова                                                                             А.О.Душко

 

 

 

 

 

Друк