Регуляторна діяльність Баранівської міської ради

Доводимо до відома жителів міста Баранівки, що на засіданні  51  сесії 6-го скликання від  04.09.2015 року рішенням № 2098  прийнято регуляторний  акт  «Про включення земельних ділянок, які перебувають в комунальній власності територіальної громади м.Баранівка, до переліку вільних від забудови земельних ділянок, призначених для продажу на земельному аукціоні, або продажу права їх оренди,в 2015 році».

Даним   регуляторним  актом  передбачено врегулювання питання продажу  земельних ділянок несільськогосподарського призначення  на земельному аукціоні, або продажу права їх оренди, в 2015 році, а саме:

  1. Земельна ділянка орієнтовною площею 0,0500 га, яка перебуває в комунальній власності територіальної громади м.Баранівка в особі Баранівської міської ради, право оренди якої виставляється для продажу на земельних торгах (аукціоні) для розміщення культурно-оздоровчих потреб, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей (будівництво човнової станції) із земель водного фонду в м.Баранівка.
  2. Земельна ділянка площею 0,0100 га, яка перебуває в комунальній власності територіальної громади м.Баранівка в особі Баранівської міської ради та виставляється для продажу на земельних торгах (аукціоні) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель житлової та громадської забудови по вул.А.Пашкевича, 8-б.
  1. Земельна ділянка площею 0,0350 га, яка перебуває в комунальній власності територіальної громади м.Баранівка в особі Баранівської міської ради та виставляється для продажу на земельних торгах (аукціоні) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (АЗС) із земель житлової та громадської забудови по вул.Першотравенська,24 –б.

 

 

Детальніше з відповідним  регуляторним  актом  можна ознайомитися на  інформаційному стенді міської ради, офіційній сторінці мережі Інтернет або  в секретаря міської ради Шикули Зінаїди Петрівни (вул. Соборна,20, адмінбудинок, 2-й поверх,  каб.№9).

Друк E-mail