Конкурс на зайняття вакантної посади головний спеціаліст з питань енергетики та охорони навколишнього середовища відділу благоустрою та житлово-комунального господарства Баранівської міської ради

Баранівська міська рада оголошує конкурс на зайняття вакантної посади головний спеціаліст з питань енергетики та охорони навколишнього середовища відділу благоустрою та житлово-комунального господарства Баранівської міської ради.

Вимоги до претендента: громадянство України, вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра або спеціаліста, вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером; вміння користуватися офісними програмами, в тому числі Microsoft Office, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі не менше 3 років або стаж роботи в галузі енергетики не менше 5 років.

При проведенні конкурсу здійснюється іспит кандидатів на заміщення вакантних посад.

Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

1.    Заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленим законодавством обмеження щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та її проходження.
2.    Заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками.
3.    Дві фотокартки розміром 4x 6 см.
4.    Копії документів про освіту.
5.    Копія документа, який посвідчує особу.
6.    Довідка про допуск до державної таємниці (у разі наявності). 
7.    Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗК).
8.    Копія трудової книжки.
9.    Копія військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов’язаних).

 Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Баранівка, вул. Соборна, 20 (2-й поверх). Останній термін подачі документів 02.07.2018 р. Конкурс відбудеться о 10:00 год. 03.07.2018 року.


Друк E-mail