Щеплення домашніх тварин – єдиний надійний метод боротьби зі сказом

Людина є частиною оточуючої її природи і навіть хвороби з тваринами часто у неї одні й ті ж. Наприклад, сказ — гостре інфекційне захворювання, що виникає після укусу чи подряпини зараженою твариною та протікає з важким ураженням нервової системи і якщо своєчасно не прийняти необхідних заходів закінчується, як правило, смертельним результатом.

Продовжити

Друк E-mail

Жителі громади погодили Стратегію розвитку та Схему планування Баранівської громади

У приміщенні міського Будинку культури ім. А. Пашкевича 15 листопада 2017 року відбулися громадські слухання, на які прибуло 350 жителів громади. Серед присутніх були 12 депутатів міської ради, 15 членів виконкому, 11 в.о. старости. Усі, хто прийшов на громадські слухання на майданчику перед Будинком культури мали змогу побачити нову техніку, яка була закуплена міської радою коштом субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Продовжити

Друк E-mail

Увага! Акція «Допоможи лікарні овочами»

Баранівська міська рада спільно з Баранівською комунальною районною лікарнею оголошує акцію «Допоможи лікарні овочами».

Усіх небайдужих жителів Баранівської, Дубрівської, Довбиської громад, селищ Кам’яний Брід та Першотравенськ просимо долучитися до доброї справи збору продуктів городництва (картоплі, буряка червоного, цибулі, моркви та ін.) для потреб їдальні Баранівської районної комунальної лікарні. 


Звертайтеся до завідуючої складом КЦРЛ за тел. 0978441361, або доставляйте овочі безпосередньо в склад, що знаходиться на території лікарні (за приміщенням поліклініки) за адресою м. Баранівка вул.. Звягельська,66.

Бажаючі долучитися до гарної справи жителі селищ та сіл можуть звертатися до в.о. старост, селищних та сільських голів за місцем проживання.

Міськвиконком

Друк E-mail

Бюджет 2018. Нові виклики та загрози

Департамент фінансів Житомирської ОДА 15 листопада 2017 року  провів чергову змістовну нараду з приводу  формування бюджету на 2018 рік. На засіданні було озвучено ряд значимих повідомлень, які слід використовувати при провадженні бюджетної політики в Баранівській міській ОТГ.  

Продовжити

Друк E-mail

Затверджено склад Громадської ради

Розвиток громадського суспільства, залучення громадськості до процесу вирішення питань місцевого значення є у пріоритетах діяльності виконавчого комітету Баранівської  міської ради. З цією метою при виконкомі Баранівської міської ради було ініційовано та створено колегіальний дорадчий орган із громадсько активних жителів громади – Громадську раду.

Продовжити

Друк E-mail

Новини

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Електронні звернення

.

Останні зміни на сайті

  • Головна