У Баранівській громаді стартував проект "Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ"

Стартова конференція – презентація проекту "Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ" відбулась в залі засідань ТОВ «Органік Мілк» 24 квітня 2018 року. Захід організували задля ознайомлення депутатів та громадськості з даним проектом.

Продовжити

Друк E-mail

Музей – відкритий лист з минулого в майбутнє

Кашперівка 17 квітня приймала гостей з усієї Баранівської громади. Тут відбулась непересічна культурно-освітня подія: відкриття оновленого музею історії села у Кашперівській школі. Учні хлібом-сіллю, українською піснею та запальним флешмобом зустрічали тих, хто приїхав у їхнє село.

Продовжити

Друк E-mail

Долучайтеся до благодійного збору коштів на утримання кладовищ!

За ініціативи жителів Баранівки на громадських слуханнях, що відбулися 21 листопада 2012 року, прийнято рішення про сплату благодійних внесків кожною родиною міста на утримання в належному стані кладовищ. Після створення громади до цієї гарної справи долучилися і жителі селища та сіл Баранівської міської ОТГ.

Продовжити

Друк E-mail

3 травня стартує Бюджет участі – 2018

Бюджет участі – демократичний процес, який дає можливість кожному мешканцю Баранівської громади брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення громади та голосування за них. У минулому році у рамках цієї ініціативи було написано 6 проектів і один із них - «Музей – відкритий лист з минулого в майбутнє» - вже реалізовано.

Продовжити

Друк E-mail

Спалювання сухої рослинності – злочин проти природи!

Щороку навесні з настанням потепління починається справжній пекельний бум: горить суха трава, листя та гілля на угіддях, очерет на болотах. На виробничих територіях, на присадибних ділянках і навіть на узбіччях вулиць масово спалюють сміття. Такі дії дуже часто призводять до масштабних пожеж. Кожен акт підпалу  – це  злочин проти неміцного світу природи.

Продовжити

Друк E-mail

Починаючи з квітня кожен має підписати декларацію з сімейним лікарем

У квітні розпочнеться національна кампанія з вибору лікаря - кожен українець зможе обрати собі сімейного лікаря (дорослі та діти), терапевта (дорослі) та педіатра (діти) й підписати з ним декларацію.

Продовжити

Друк E-mail

Останні зміни на сайті

  • Головна