Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади

ЙДУТЬ ТЕХНІЧНІ РОБОТИ
САЙТ ТИМЧАСОВО МОЖЕ БУТИ НЕДОСТУПНИМ

знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

Про тарифи на послуги з вивезення великогабаритних відходів та будівельного сміття (регуляторний акт)

БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БАРАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

         від 20 грудня 2012 р.                                                                                                                                                    №307

Про тарифи на послуги з вивезення

великогабаритних відходів та будівельного сміття

(регуляторний акт)

Керуючись підпунктом 2 пункту а статті 28, статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про житлово-комунальні послуги», «Про ціни та ціноутворення», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарськоїдіяльності» (із змінами та доповненням), постановою Кабінету Міністрів України №1010 від 26.07.06 «Про затвердження Порядкуформування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів», враховуючи вимоги Антимонопольного комітету України, наказу Міністерства економіки України №67 від 07.03.07, з метою запровадження на території Баранівки надання послуг з вивезення великогабаритних відходів та будівельного сміття і встановлення їх вартості на рівні собівартості (економічно обґрунтованих витрат), виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Встановити тарифи на послуги з вивезення великогабаритних відходів та будівельного сміття, які надаються відділом житлово-комунального господарства та благоустрою міської ради,на рівні їх собівартості в розмірі 15 грн./м3.
  2. Кошти, отримані за послуги з вивезення великогабаритних відходів та будівельного сміття, направляти на оплату праці робітників, задіяних на роботах з вивезення вищезгаданих відходів, придбання паливно-мастильних матеріалів, запчастин, інші господарські витрати тощо.
  3. У відповідності до додатку 1 Постанови Кабінету Міністрів України від 17.05.2002р. №659 «Про затвердження переліку груп власних надходжень бюджетних установ, вимог щодо їх утворення та напрямків використання» кошти, одержані від плати за послуги з вивезення великогабаритних відходів та будівельного сміття, зараховувати до доходів міського бюджету по розподілу спеціального фонду бюджету, як власні надходження бюджетних установ.
  4. Врахувати, що тарифи, затверджені цим рішенням, встановлені з урахуванням всіх податків та обов’язкових платежів та вступають в дію з 01.01.2013 року, але не раніше офіційного опублікування його в засобах масової інформації.
  5. Заступнику міського голови-керуючій справами виконкому О.П.Бабінець забезпечити оприлюднення й обговорення даного рішення та аналізу регуляторного впливу згідно з вимогами чинного законодавства.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови В.А.Гнилорибу.

Міський голова                                                                             А.Душко

Заступник міського голови -

керуюча справами виконкому                                                   О.Бабінець

Друк E-mail