Про встановлення вартості ритуальних послуг (регуляторний акт)

БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БАРАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 22.12.12.   №38

Про вартість ритуальних послуг

(регуляторний акт)

Керуючись пп.11 п.а ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про поховання та похоронну справу», Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 19.11.2003р. №194 «Про затвердження Єдиної методики визначення вартості надання громадянам необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, реалізації предметів ритуальної належності», наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 03.03.2009р. №52 «Про затвердження Норм часу на надання ритуальних послуг та виготовлення предметів ритуальної належності», рішенням 1-ї сесії міської ради 6-го скликання від 19.11.2010 року №19 «Про організацію ритуальних послуг на території м.Баранівка», з метою надання населенню мінімального переліку ритуальних послуг, враховуючи аналіз регуляторного впливу проекту зазначеного рішення виконавчого комітету міської ради принципам регуляторної політики, виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Затвердити тарифи для розрахунку вартості мінімально необхідних ритуальних послуг, що надаються відділом благоустрою міської ради (додаються).
  2. Врахувати, що тарифи, затверджені пунктом 1 цього рішення, встановлені з урахуванням всіх податків та обов’язкових платежів.
  3. Дані тарифи ввести в дію з 01.03.2012 року, але не раніше їх офіційного оприлюднення в міськрайонній газеті «Слово Полісся».
  4. Керуючій справами (секретарю) виконавчого комітету О.П.Бабінець довести дане рішення до відома населення міста шляхом публікації в міськрайонній газеті «Слово Полісся» та розміщення на інформаційному стенді міської ради.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови В.А.Гнилорибу.

 

Міський голова                                                                                А.О.Душко

 

Додаток до рішення виконкому

від 22.02.12. №38

ВАРТІСТЬ

ритуальних послуг, що надаються відділом благоустрою міської ради

  1. Копання могили:
  2. у літній період (з 01 квітня до 01 грудня) – 300 грн.;
  3. у зимовий період (з 01 грудня до 01 квітня) – 350 грн.
  4. Вартість захоронення одного безрідного – 850 грн.

 

Керуюча справами

            (секретар) виконкому                                                                       О.П.Бабінець

Друк E-mail