8 червня відбудеться сьома сесія 8-го скликання Баранівської міської ради

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 08червня2017 року о 10:00 год. у залі засідань міської ради відбудеться сьома  сесія 8-го скликання Баранівської міської ради.

Продовжити

ДрукE-mail

Увага! Заборонено купатися та використовувати воду з річок Случ та Хомора

У зв’язку із забрудненням води у річках Хомора та Случ Управління Держпродспоживслужби в Баранівському районі рекомендує ЗАБОРОНИТИ купатись, ловити рибу, раки, напувати худобу, утримувати свійську птицю, використовувати воду з вищезазначених річок.

Попередьте про це, будь ласка, своїх родичів, знайомих, особливо дітей.

Міськвиконком

ДрукE-mail

Оголошено конкурс на передачу в оренду майна

Баранівська міська рада оголошує конкурс на право оренди частини нежитлових приміщень будівлі Суємецької сільської ради, що належить до комунальної власності Баранівської міської об’єднаної територіальної громади, загальною площею 35,1 кв.м. за адресою: вул.Савчука Дмитра,2 с. Суємці, Баранівського району, для розміщення офісу.

Відповідно до експертного звіту №4/3385, виконаного ПФ «Юрекс» від 21.04.2017 року,вартість нежитлових приміщень становить 21234,00 грн.

Заяви приймаються на протязі десяти днів з дня опублікування. Відшкодування витрат пов’язаних з проведенням незалежної  експертної оцінки здійснює переможець конкурсу.

Ознайомитися з умовами конкурсу можна за адресою: м. Баранівка вул. Соборна,20

Телефон: 4-21-87.

Конкурсна комісія.

ДрукE-mail

31 травня 2017 року відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Баранівської міської ради

Відповідно до ст. 51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 31.05.2017 року о 10:00 год. у залі засідань міської ради за адресою вул. Соборна, 20, м Баранівка відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Баранівської міської ради на якому будуть розглядатися наступні питання порядку денного:

Продовжити

ДрукE-mail

  • 1
  • 2
  • Головна
  • Оголошення
  • КП «Баранівка міськводоканал» реалізує пісок для населення та юридичних осіб