31.01.2018 року відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Баранівської міської ради

Відповідно до ст. 51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 31.01.2018 року о 10:00 год. у залі засідань міської ради за адресою вул. Соборна, 20, м. Баранівка відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Баранівської міської ради на якому будуть розглядатися наступні питання порядку денного:

Продовжити

Друк E-mail

23 січня 2018 року відбудеться 17сесія Баранівської міської ради

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  23 січня  2018 року о 10:00 год. у залі засідань міської ради відбудеться сімнадцята   сесія 8-го скликання  Баранівської міської ради.

Продовжити

Друк E-mail

Оголошено конкурс на створення кращого ескізу скверу в англійському стилі!

Виконавчий комітет Баранівської міської ради оголошує конкурс на створення кращого ескізу скверу в англійському стилі з метою покращення естетичного вигляду центральної частини міста та створення комфортного місця відпочинку в англійському стилі з непримхливими зеленими насадженнями, клумбами, рокаріями, альпійськими гірками, які не потребують спеціального догляду, а також звивистими доріжками з природних матеріалів, штучними водоймами, лавками тощо. Проект сприятиме популяризації та відкритості пізнання різних культур, вихованню поваги в молодого покоління до духовних цінностей інших культур та збереження власної самобутності.

Продовжити

Друк E-mail

Увага! Заборонено купатися та використовувати воду з річок Случ та Хомора

У зв’язку із забрудненням води у річках Хомора та Случ Управління Держпродспоживслужби в Баранівському районі рекомендує ЗАБОРОНИТИ купатись, ловити рибу, раки, напувати худобу, утримувати свійську птицю, використовувати воду з вищезазначених річок.

Попередьте про це, будь ласка, своїх родичів, знайомих, особливо дітей.

Міськвиконком

Друк E-mail

Роботи з очищення каналізаційних колодязів небезпечні!!!

КП «Баранівка міськводоканал» інформує населення про небезпеку самовільного виконання робіт з очищення каналізаційних колодязів приватних домоволодінь.

Зросла кількість нещасних випадків в приватному секторі. Так, 28 червня 2016р. у приватному домоволодінні в м. Черкаси під час очистки каналізаційного колодязя смертельно отруїлися 3 особи.

Для виконання даних робіт необхідно залучати спеціалізовані організації, які мають відповідний дозвіл.

Пам?ятайте, що Ваше життя дорожче понад усе!

 

Друк E-mail

Економте свій час - користуйтеся електронними зверненнями

Шановні відвідувачі, просимо звернути увагу на те, що Ви можете надіслати електронне звернення до міського голови, секретаря ради, заступника міського голови з питань діяльності виконавчого органу ради, заступника міського голови-керуючого справами виконкому, а також до спеціалістів міської ради. Для цього Вам необхідно заповнити форму на головній сторінці офіційного сайту Баранівської міської ради.

Продовжити

Друк E-mail

  • 1
  • 2