Житомирський обласний центр з гідрометеорології повідомляє про різку зміну погодних умов на Житомирщині

У зв’язку з переміщенням на Україну активного південного циклону, 17-18 березня на території Житомирської області відбудеться різка зміна погодних умов :

Продовжити

Друк E-mail

29.03.2018 року відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Баранівської міської ради

Відповідно до ст. 51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 29.03.2018 року о 10:00 год. у залі засідань міської ради за адресою вул. Соборна, 20, м. Баранівка відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Баранівської міської ради на якому будуть розглядатися наступні питання порядку денного:
1.    Про план роботи виконавчого комітету на ІІ квартал 2018 року.
2.    Про роботу директора Баранівської школи мистецтв за 2017 рік.
3.    Про проведення на території об’єднаної територіальної громади місячника санітарної очистки та благоустрою.
4.    Про коригування тарифів на водопостачання та водовідведення.
5.    Про затвердження заходів до Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хорової пісні пам’яті А. Пашкевича «Мамина вишня».
6.    Про затвердження заходів до Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф.
7.    Розгляд заяв про надання матеріальної допомоги жителям об’єднаної територіальної громади.
8.    Розгляд заяв на будівництво, реконструкцію приміщень, інших об’єктів, а також на легалізацію самочинно збудованих приміщень.
9.    Розгляд заяв, звернень громадян, клопотань підприємств, установ, організацій з інших питань, що входять до компетенції виконавчого комітету.
10.    Різне.

На засідання виконавчого комітету запрошуються керівники підприємств, організацій, установ, громадських організацій та представники засобів масової інформації.
Проекти рішень можна отримати для ознайомлення в керуючого справами виконкому Куцан Людмили Леонідівни.

Друк E-mail

Всесвітня кампанія Година Землі 2018. Приєднуйтеся!

Всесвітня кампанія Година Землі 2018 проходитиме у суботу 24 березня 2018 року о 20:30 год. Люди у всьому світі вимкнуть світло на одну годину, щоб показати необхідність об’єднаних дій людей збереження природи нашої Планети.

Продовжити

Друк E-mail

Долучайтеся до акції «Подаруй книгу бібліотеці»!

Уже не вперше бібліотеки Баранівської громади проводять акцію «Подаруй книгу бібліотеці». У кожного з нас вдома є книги, які ми вже прочитали і можемо поділитись ними з іншими людьми, які захоплюються читанням. Будьте певні – книги, подаровані вами для бібліотек, знайдуть свого вдячного читача.

Продовжити

Друк E-mail

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Оголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядкучасткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів (далі - Порядок), затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 21.12.2017 № 868, додаток 7.Порядок визначає умови та механізм надання фінансової підтримки суб'єктам малого і середнього підприємництва в рамках Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 рік шляхом часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію бізнес-проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва.

Продовжити

Друк E-mail

Розпочалась кампанія декларування 2018 року!

Зверніть увагу на те, що громадяни, які у минулому році отримали неоподатковані під час виплати доходи, зобов’язані до 1 травня 2018 року подати Податкову декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації громадянина.
Пенсіонери, які отримували у 2017 році доходи виключно у вигляді пенсії, не зобов’язані подавати Податкову декларацію. 

Друк E-mail

До уваги громадян району!

Управління праці та соціального захисту населення Баранівської райдержадміністрації просить терміново всіх одержувачів житлових субсидій, в складі двору яких є діти, яким виповнилося 14 років, подати  до управління на них паспортні дані та реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.
   


Друк E-mail

Оголошено конкурс на створення кращого ескізу скверу в англійському стилі!

Виконавчий комітет Баранівської міської ради оголошує конкурс на створення кращого ескізу скверу в англійському стилі з метою покращення естетичного вигляду центральної частини міста та створення комфортного місця відпочинку в англійському стилі з непримхливими зеленими насадженнями, клумбами, рокаріями, альпійськими гірками, які не потребують спеціального догляду, а також звивистими доріжками з природних матеріалів, штучними водоймами, лавками тощо. Проект сприятиме популяризації та відкритості пізнання різних культур, вихованню поваги в молодого покоління до духовних цінностей інших культур та збереження власної самобутності.

Продовжити

Друк E-mail

  • 1
  • 2