4 травня 2017 року відбудеться 6 сесія 8-го скликання Баранівської міської ради

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 04 травня 2017 року о 10:00 год. у залі засідань міської ради відбудеться шоста сесія 8-го скликання  Баранівської міської ради.

Продовжити

ДрукE-mail

28 квітня 2017 року відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Баранівської міської ради

Відповідно до ст. 51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 28.04.2017 року о 10:00 год. у залі засідань міської ради за адресою вул. Соборна, 20, м Баранівка відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Баранівської міської ради на якому будуть розглядатися наступні питання порядку денного:

Продовжити

ДрукE-mail

Роботи з очищення каналізаційних колодязів небезпечні!!!

КП «Баранівка міськводоканал» інформує населення про небезпеку самовільного виконання робіт з очищення каналізаційних колодязів приватних домоволодінь.

Зросла кількість нещасних випадків в приватному секторі. Так, 28 червня 2016р. у приватному домоволодінні в м. Черкаси під час очистки каналізаційного колодязя смертельно отруїлися 3 особи.

Для виконання даних робіт необхідно залучати спеціалізовані організації, які мають відповідний дозвіл.

Пам?ятайте, що Ваше життя дорожче понад усе!

 

ДрукE-mail

Увага! Заборонено купатися та використовувати воду з річок Случ та Хомора

У зв’язку із забрудненням води у річках Хомора та Случ, масовою загибеллю риби, раків, бобрів, рослинності, проводяться заходи та лабораторні дослідження по визначенню, встановленню причин, обставин та винуватців, методів та способів очищення води.

У зв’язку з цим тимчасово ЗАБОРОНЕНО купатись, ловити рибу, раків, напувати худобу чи утримувати свійську птицю на річках Хомора та Случ.

Після відновлення безпечних хіміко-біологічних показників води в річках Вас буде поінформовано через засоби масової інформації.

Попередьте, будь-ласка, своїх родичів, знайомих, особливо дітей.

ДрукE-mail

Економте свій час - користуйтеся електронними зверненнями

Шановні відвідувачі, просимо звернути увагу на те, що Ви можете надіслати електронне звернення до міського голови, секретаря ради, заступника міського голови з питань діяльності виконавчого органу ради, заступника міського голови-керуючого справами виконкому, а також до спеціалістів міської ради. Для цього Вам необхідно заповнити форму на головній сторінці офіційного сайту Баранівської міської ради.

Продовжити

ДрукE-mail

  • 1
  • 2