Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

У Баранівці відбулися фінальні змагання обласної спартакіади органів місцевого самоврядування

18 травня у Баранівці завершився обласний етап ІХ спартакіади серед збірних команд органів місцевого самоврядування, який проходив під традиційним гаслом «Спорт об’єднує всіх в одну команду».

Відкрив змагання та побажав усім потенційним кандидатам до збірної команди області достойно виступити та показати гарний результат голова облради Володимир Ширма.

«За два тижні стартує Всеукраїнська спартакіада у Чорноморську, в якій команда Житомирської області посідає другий рік поспіль призове третє місце. Хотілось би цього року зробити крок уперед. А це залежить лише від нас, від нашого бажання та спортивної підготовки», - звернуся до учасників змагань Володимир Ширма.

Переможцями у загальному заліку стала збірна команда Коростенської райради. Друге місце посіла команда Андрушівської райради, а третє – команда Житомирської міської ради.

У змаганнях з футзалу перемогла команда Житомирської обласної ради, команда Черняхівської райради виборола друге місце, а команда Баранівської райради - третє.

У волейболі перемогу здобула збірна команда Новоград-Волинської міської ради. Другими стали представники  Андрушівського райради, а третіми – команда Коростенської райради.

Головним суддею спартакіади був голова фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Борис Шевчик. Саме ФСТ «Спартак» вже 9 років поспіль проводить ці змагання.

Як повідомив Борис Шевчик, всього у всіх шести зональних змаганнях взяли участь майже 600 депутатів місцевих рад та працівників органів місцевого самоврядування, а у фінальних змаганнях були представлені 17 районних та міських рад у кількості 127 чоловік.

Warning: No images in specified directory. Please check the directory!