Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади

ЙДУТЬ ТЕХНІЧНІ РОБОТИ
САЙТ ТИМЧАСОВО МОЖЕ БУТИ НЕДОСТУПНИМ

знаходиться за адресою http://otg.mrada-baranivka.gov.ua

знаходиться за адресою http://otg.mrada-baranivka.gov.ua

Призупинено діяльність «Національної лотереї» в Баранівці

Баранівська міська рада неодноразово отримувала звернення від громадян зі скаргами на діяльність грального бізнесу під виглядом «Національної лотереї» в Баранівці.

Міський голова Анатолій Душко звернувся з цим питанням до поліції та прокуратури. Разом з тим розпорядженням міського голови було створено комісію для проведення обстежень суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність, пов’язану з проведенням та наданням можливості доступу до азартних ігор на гральних автоматах та розташовані на території Баранівської громади.

У результаті обстеження комісія виявила, що суб’єкт господарювання здійснює діяльність, яка пов’язана з проведенням та наданням можливості доступу до азартних ігор на гральних автоматах. Під час обстеження не було надано належним чином оформлених документів на здійснення даного виду діяльності. Комісія рекомендувала Новоград-Волинській прокуратурі та Баранівському відділенню поліції перевірити законність діяльності даного суб’єкта господарювання.

Слід зазначити, що виконавчий комітет Баранівської міської ради, розглянувши заяву щодо погодження цілодобового графіку роботи цього закладу, не надав згоди і не погодив режим їхнього робочого часу.  

2 травня 2018 року Баранівським відділенням поліції здійснено слідчі дії за адресою вул. Першотравенська, 4 м. Баранівка. Вилучено оргтехніку та облікові записи. Власники не з’явилися, хоча й були належним чином повідомлені. При вилученні були присутні члени вищезазначеної комісії міської ради.

Проводиться подальше розслідування.

Міськвиконком

 
 

Друк E-mail

  • Головна
  • Новини
  • Призупинено діяльність «Національної лотереї» в Баранівці