Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади
знаходиться за адресою http://otg.mrada-baranivka.gov.ua

Сквер в англійському стилі створять з елементами ескізів учнів громади

Баранівська міська рада оголошувала конкурс на створення кращого ескізу скверу в англійському стилі з метою покращення естетичного вигляду центральної частини міста та створення комфортного місця відпочинку в англійському стилі з непримхливими зеленими насадженнями, клумбами, рокаріями, альпійськими гірками, які не потребують спеціального догляду, а також звивистими доріжками з природних матеріалів, штучними водоймами, лавками тощо.

На конкурс було подано 9 робіт учнів освітніх закладів Баранівської громади.

21 березня відбулося засідання конкурсної комісії. Журі прийшло до висновку, що жоден з поданих проектів не може стати переможцем, але кілька ескізів містять елементи, які доцільно використати під час створення скверу. Члени конкурсної комісії вирішили за основу взяти ескіз колективу учнів Баранівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. О.Сябрук. 

Журі запропонувало змінити місце розміщення скверу, мотивуючи тим, що на розі вулиць Соборна та Поліська (між офісом «Нотаріус» та бюветом «Джерельце») недостатньо місця, аби відобразити англійський стиль так, щоб його можна було пізнати. Попередньо домовилися про можливе розміщення такого місця відпочинку біля Баранівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. О.Сябрук. Остаточне рішення приймуть на засіданні міськвиконкому. Домовлено також про створення робочої комісії, яка розробить остаточний варіант ескізу скверу, обов’язково використавши елементи з відібраних проектів, поданих на конкурс. 

Призовий фонд конкурсу, що становить 2000 грн., журі вирішило розділити порівну між роботами, елементи з яких будуть частинками місця відпочинку в англійському стилі, а саме:
-    Антоніна Лазюта, учениця 7 класу Смолдирівської ЗОШ І-ІІІ ст. (фонтан, Біг Бен);
-    Яна Моря, учениця 7 класу Полянківської ЗОШ І-ІІІ ст. (годинник, лавка);
-    Ольга Никитенко, учениця 5 класу Зеремлянської ЗОШ І-ІІІ ст. (фонтан);
-    колектив учнів Баранівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. О.Сябрук (ескіз взято за основу). 

  • mDSC_0335
  • mDSC_0336
  • mDSC_0341
  • mDSC_0342
  • mDSC_0344
  • mDSC_0345
  • mDSC_0347

Друк E-mail