Кубок мера з міні-футболу завоювали футболісти з Баранівки

Футболісти віком 45 років і старші 17 березня взяли участь у Відкритому турнірі з міні-футболу «Кубок мера».

Під час відкриття змагань до присутніх з привітальним словом звернулася перший заступик міського голови Наталія Кокітко, побажавши учасникам спортивного завзяття та перемог. Наталія Володимирівна вручила нагороди дітям, які зайняли призові місця на відкритому чемпіонаті Житомирської області з таеквон-до ІТФ, який відбувся 10 березня.

За Кубок мера змагалися футболісти з Баранівки, Довбиша, Чуднова і Романова. За результатами 6 ігор перемогу здобули баранівські ветерани спорту. 2 місце посіли спортсмени з Романова, 3 – з Довбиша, а 4 – з Чуднова. Нагороди переможцям вручив заступник міського голови Василь Савчук. Міський голова Анатолій Душко теж встиг привітати ветеранів спорту вже після офіційного закриття турніру, повернувшись з важливої наради у Житомирі.