Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

«Арсенал» - переможець 22 відкритого чемпіонату з міні-футболу пам’яті В. О. Хоменка

28 січня у фінальних іграх 22 відкритого чемпіонату з міні-футболу пам’яті В. О. Хоменка в приміщенні Баранівського фізкультурно-оздоровчого комплексу зустрілися команди з с. Майстрів, смт. Понінка, с. Старий Майдан та смт. Миропіль.

За 3 місце змагалися команди Мирополя та Понінки. Програючи 0:2, понінківські футболісти зуміли зрівняти рахунок і зрештою перемогти 5:2.
Матч за перше місце тримав у напрузі усіх глядачів від початку до кінця. Вболівальники отримали справжню насолоду від поєдинку футболістів. У нелегкій боротьбі з рахунком 8:3 команда із с. Старий Майдан перемогла спортсменів з с. Майстрів.

Отже, 1місце виборов «Арсенал» с. Старий Майдан (Пулинський район), 2 місце здобула «Нива» с. Майстрів (Новоград-Волинський район), а 3 місце посів «Піпірник» смт. Понінка (Полонський район).

Кращим гравцем турніру визнано Марка Багінського, кращим воротарем – Андрія Докіля. Обидва грають у команді с. Майстрів.

Голова Баранівської громади Анатолій Душко під час урочистого закриття 22 відкритого чемпіонату з міні-футболу пам’яті В. О. Хоменка побажав усім учасникам змагань нових спортивних здобутків, вручив кубки, грамоти, грошові винагороди, сувеніри переможцям та пообіцяв збільшити втричі призовий фонд на наступний, 23 відкритий чемпіонат.

Музичний супровід урочистих частин турніру забезпечили артисти Баранівського міського Будинку культури ім. А. Пашкевича.

Warning: No images in specified directory. Please check the directory!