Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади
знаходиться за адресою http://otg.mrada-baranivka.gov.ua

В Україні зареєстровано спалах кору

Кір - заразне захворювання і найбільш схильними до ризику тяжкого перебігу цієї хвороби є діти молодші 5 років, дорослі старші 20 років, вагітні жінки та люди з будь-якими імунодефіцитними станами. Захистити себе можна за допомогою вакцинації.

Медики громади постійно проводять планові щеплення дітей. Однак, хопленість вакцинацією бажає бути кращою. Наразі у Баранівській громаді проживає 198 дітей, батьки яких з тих чи інших причин відмовляються від щеплення.

Представники Баранівського Центру ПМСД побували на колегії відділу освіти, де ознайомили освітян з цією проблемою. На зібранні лікарі, учителі та вихователі домовилися про співпрацю з метою проведення різного роду роз’яснювальної роботи.

До лікарів звертаються дорослі люди, які переймаються тим, щоб не захворіти. Багато громадян з певністю не знають чи були вони привиті у дитинстві. Таким людям необхідно зробити імунофлюоресцентний аналіз на напруженість імунітету проти кору. У разі потреби повнолітні люди можуть за власний кошт закупити вакцину в аптеці і звернутися до лікарів для проведення щеплення.

Лариса Пилипко, спеціаліст з інформаційної роботи Баранівської міської ради


  • 323264_kir


 
 Друк E-mail

  • Головна
  • Новини
  • Турнір з міні-футболу, присвячений пам'яті тренера В. П. Суса