Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади
знаходиться за адресою http://otg.mrada-baranivka.gov.ua

Обережно! Пожежі

На сьогодні ситуація з пожежами у житловому секторі невтішна. З початку 2018 року у Баранівській громаді виникло 5 пожеж. Не обійшлося і без летальних випадків. Внаслідок загорянь помешкань у січні загинули 49-річний чоловік і 86-річна бабуся.

Основними причинами пожеж у приватних домоволодіннях є власна недбалість господарів, нехтування відомими з дитинства правилами пожежної безпеки: необережне поводження з вогнем та нагрівальними електроприладами, паління у ліжку в нетверезому стані, перевантаження, або несправність електромережі, недотримання усіх вимог при експлуатації пічного опалення.

Аби таке лихо обходило стороною, необхідно дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті, адже загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками. Виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.

Вогонь завдає чимало збитків господарствам громадян. У наш непростий час страхування майна дає можливість суттєво полегшити фінансове навантаження на сім’ї, у яких сталося лихо. Так, до прикладу, сплативши 100 грн. один раз на рік у Баранівському відділенні НАСК «Оранта», людина після втрати майна зможе отримати страхове відшкодування близько 20 тис. грн. (страхові суми обговорюються і визначаються для кожної людини індивідуально). Ці кошти можуть стати рятівними і незамінними.

Турбуйтеся про власну безпеку, безпеку маленьких дітей і стареньких батьків та не нехтуйте можливістю застрахувати своє майно на випадок виникнення неприємних ситуацій.

Лариса Пилипко, спеціаліст з інформаційної роботи Баранівської міської ради
Друк E-mail

  • Головна
  • Новини
  • Турнір з міні-футболу, присвячений пам'яті тренера В. П. Суса