Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади
знаходиться за адресою http://otg.mrada-baranivka.gov.ua

Керівники прозвітували про проведену роботу щодо впровадження енергоменеджменту

16 січня в залі засідань міської ради проведена нарада з питань енергозбереження та підвищення енергоефективності у бюджетній сфері.

На нараду були запрошені керівники структурних підрозділів та комунальних установ міської ради, а також працівники, які виконують функції енергоменеджерів у даних закладах.

Відкриваючи захід, заступник міського голови Василь Савчук наголосив на важливості економного споживання енергоресурсів, враховуючи спроможність бюджету громади, а також на необхідності впровадження усіх складових системи енергоменеджменту і особливо - застосування автоматизованої системи обліку енергоспоживання.

Енергоменеджер громади Юрій Савич виступив з презентацією, у ході якої розповів про стан впровадження системи енергоменеджменту в ОТГ, наповнення даними про споживання енергоресурсів програмного комплексу АСЕМ (до якого підключено 103 комунальні  об'єкти), розробку Плану дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату, проведених у 2017 році та запланованих на поточний рік енергоефективних заходах, а також навів конкретні розрахунки заходів з енергозбереження з швидким терміном окупності.

Керівники структурних підрозділів та комунальних установ прозвітували про проведену роботу у підпорядкованих закладах щодо впровадження енергоменеджменту  та повідомили про перспективні напрямки з енергозбереження, які потребують вирішення.

Підсумовуючи виступи, Василь Савчук закликав присутніх керівників та енергоменеджерів до спільної роботи у напрямку підвищення енергоефективності громади, що дозволить не лише зекономити бюджетні кошти, а й покращити інвестиційну привабливість ОТГ.

  • mDSC_1328
  • mDSC_1330
  • mDSC_1331
  • mDSC_1332
  • mDSC_1334
  • mDSC_1336
  • mDSC_1337

 

Друк E-mail