Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади
знаходиться за адресою http://otg.mrada-baranivka.gov.ua

ЦНАП - адміністративні послуги в одному приміщенні

Наближення послуг до людей та підвищення їх якості – серед завдань реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, яка впроваджується Урядом України з 2014 року. Баранівська об’єднана територіальна громада скористалася інструментами реформи для забезпечення розвитку своєї території та створення комфортного середовища для життя кожного мешканця громади.

З метою отримання максимальної кількості адміністративних послуг в одному місці, створення сприятливих і доступних вимог для реалізації фізичними і юридичними особами прав на одержання таких послуг рішенням 1 сесії 8 скликання міської ради від 30.12.2016 року було створено центр надання адміністративних послуг Баранівської міської ради. Рішенням 7 сесії 8 скликання

Баранівської міської ради від 08.06.2017 було затверджено Регламент центру. Рішенням сесії міської ради від 17.07.2017 №461 затверджено Перелік адміністративних послуг, що надаються через центр.

У 2018 році Баранівська міська рада планує отримати державну підтримку на створення та забезпечення функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, у форматі «Прозорий офіс» за рахунок державної субвенції на будівництво нового приміщення центру надання адміністративних послуг, в якому будуть розміщуватися усі соціальні служби міста і району. Це дасть змогу отримувати усі необхідні адміністративні послуги в одному приміщенні.

Від початку діяльності центру, станом на 31.12.2017 громадянам було надано 3079 послуг, а саме:
-    у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців, та громадських формувань - 145 послуг.
-    у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень - 583 послуги.
-    у сфері надання адміністративних послуг відділом Держгеокадастру у Баранівському районі – 2028 послуг.
-    Вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки 25-и і 45-и річного віку – 323 послуги.

Центр надання адміністративних послуг працює щодня крім суботи та неділі. Початок робочого дня – 8:00 год., кінець робочого дня – 17:00 год., без перерви на обід за адресою: м. Баранівка вул. Соборна 12, кабінети 9, 11.

Олександр Самчук,
начальник центру надання адміністративних послуг Баранівської міської ради

Друк E-mail