Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади
знаходиться за адресою http://otg.mrada-baranivka.gov.ua

На шляху сталого енергетичного розвитку

05-06 грудня 2017 відбулася конференція «Сталий енергетичний розвиток: нові можливості для ОТГ», яку організували Німецьке  товариство  міжнародного  співробітництва  (GIZ)  та Програма  “U- Lead  з  Європою” за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Ця конференція була присвячена узагальненню результатів підготовки тренерів  та впровадженню    енергетичного  менеджменту  в  об'єднаних територіальних громадах.

На запрошення організаторів участь у конференції від нашої громади прийняв провідний спеціаліст з організації ефективного використання енергії Юрій Савич. Нагадаємо, що влітку цього року він пройшов спеціалізоване навчання у рамках проекту "Підвищення спроможності ОТГ щодо впровадження енергетичного менеджменту та покращення надання консультаційних послуг з енергоефективності", організований Асоціацією з енергоефективності та енергозбереження в рамках проекту “Енергоефективність та енергетичний менеджмент в об’єднаних територіальних громадах”, що виконується GIZ за дорученням уряду Німеччини спільно з “U-Lead з Європою”,  а потім восени провів 6 тренінгів з питань впровадження енергоменеджменту для об’єднаних територіальних громад Житомирщини. На конференції Юрій Савич виступив із презентацією «Розбудова системи енергетичного менеджменту у Баранівській міській ОТГ», у ході якої розповів присутнім про ті кроки, які робляться у нашій громаді щодо підвищення енергоефективності та про перспективні плани з даного напрямку на майбутнє.

  • m1
  • m2

Друк E-mail