Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади
знаходиться за адресою http://otg.mrada-baranivka.gov.ua

Вітаємо з абсолютною перемогою у «Кришталевих нотках»!

Українська пісня! Це трепетне серце народу, його райдужна душа і його крила. Це сміх і сльози, це туга і надія, це символ краси. Тому сьогодні важливим  завданням є збереження та популяризація української народної пісні.

Нещодавно у м. Житомир на базі комунального позашкільного навчального закладу «Житомирський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» проходив 8 обласний фестиваль-конкурс вокального мистецтва «Кришталеві нотки»» в напрямку «Народний спів», на який прибуло 147 учасників з усіх куточків Житомирщини.

Нашу ОТГ на конкурсі представляли кращі вокалісти міського Будинку дитячої творчості. З їх вуст лунала народна пісня, яка з’єднала серця та душі всіх присутніх в єдине ціле. Атмосфера добра і тепла панувала в залі, учасники мали змогу відчути радість спілкування, почути зразки кращого виконання української народної пісні серед конкурсантів..

За результатами виступів абсолютними переможцями  у номінації «Фольклорні гурти, ансамблі народного співу» в старшій віковій категорії  став вокальний ансамбль «Чисті джерела» (Іщук Вадим, Кукош Роман, Нікітчина Катерина, Андрушко Олександра, Федорів Мирослава, Анхім Даша, Ільчук Іванна, Романська Юлія, Назарчук Марина) Баранівського міського Будинку дитячої творчості,  які виконали пісню «Калина-малина» (керівник Ірина Ільчук).   

Заворожив всіх присутніх виступ учасниці старшої вікової категорії, номінація «Солісти» Діани Козій з піснею «На вигоні» (керівник Наталія Налапко), виконавчу майстерність якої високо відмітили члени журі, нагородивши дипломом ІІ ступеня.      

У командному заліку  перемогли делегації:
 - І місце     -  м.Бердичів,
-  ІІ місце   -  м.Н.Волинський,
-  ІІІ місце  -    Баранівська ОТГ т  

Такий  успіх наших вихованців свідчить про велику невтомну працю керівників гуртків і вихованців, їх натхнення збагачувати і популяризувати українську пісню та прославляти Баранівку своїм талантом. 

Світлана Туровська, директор міського Будинку дитячої творчості

  • m20171116_123535
  • m20171116_123604
  • m20171116_123611
  • m20171116_123632

Друк E-mail

  • Головна
  • Новини
  • Щодо не виплати заготівельником боргу за прийняте від громадян молоко