Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади
знаходиться за адресою http://otg.mrada-baranivka.gov.ua

На зібранні членів УТМР обговорили проблему захворювання тварин на сказ

У приміщенні Баранівської районної організації Українського товариства мисливців та рибалок відбулась нарада, на якій обговорили проблему захворювання тварин на сказ. Баранівський район другий рік поспіль має найбільше в області зафіксованих випадків спалаху цієї хвороби. На зібранні обговорили заходи щодо попередження розповсюдження та ліквідації наслідків захворювання тварин.

Свої пропозиції відносно даної проблеми висловили: міський голова Анатолій Душко, голова президії Баранівської районної організації УТМР Віталій Старушко, начальник Баранівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Юрій Козир та провідний лікар ветеринарної медицини відділу лікування та профілактики захворювань тварин і птиці Іван Свінціцький.

Присутні говорили про проведення роз’яснювальної роботи серед населення про обов’язковість щеплень домашніх тварин, про необхідність своєчасного інформування працівників державної ветеринарної медицини при виявленні тварин з підозрілою поведінкою, про вжиття заходів щодо зменшення кількості бродячих собак та котів, про заходи впливу (складання адмінпротоколів) у разі порушення Правил утримання собак та котів, затверджених рішенням виконавчого комітету Баранівської міської ради №28 від 24.02.2016 та ін.

За результатами наради прийнято відповідні рішення та надано доручення.

Варто зазначити, що Баранівською міською радою виділено 48 тис. грн. для забезпечення запасу антирабічного імуноглобуліну у Баранівській районній КЦРЛ на випадок надання медичної допомоги населенню громади після контакту з хворими на сказ тваринами.

  • mDSC_1173
  • mDSC_1174
  • mDSC_1175
  • mDSC_1176 

Друк E-mail

  • Головна
  • Новини
  • «Ініціативи, що змінюють життя» – під такою назвою відбувся ІІ Всеукраїнський форум об’єднаних громад