Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади
знаходиться за адресою http://otg.mrada-baranivka.gov.ua

Паперовий світ

З черговою перемогою повернулися вихованці гуртків дикоративно-прикладного мистецтва міського Будинку дитячої творчості з обласної виставки-конкурсу «Паперовий світ», яка відбулася в м. Житомир 3 та 4 листопада.

Готуючисьдо виставки гуртківців розуміли, що перемога буде не легкою і доклали максимум зусиль для досягнення бажаного результату. Журі оцінювало не лише якість та оригінальність експонатів а й техніку виконання, уміння за короткий час виконати практичне завдання, де діти демонстрували уміння працювати самостійно, покладаючись на свою майстерність та фантазію. Оцінювалось також вміння дітей змістовно викласти тему своєї роботи, техніка мовлення та відповіді на запитання своїх опонентів.

Сама досвідчена з учасників конкурсу Шикирава Ольга (керівник Ольга Богун, учениця 11 класу Баранівської ЗОШ №2 ім. О. Сябрук) справжня майстриня в виготовленні виробів в техніці пап’є-маше отримавши І місце, ще раз довела, що попередні перемоги це не випадковість, а закономірність.

Надзвичайних зусиль доклав до своєї перемоги Іщук Богдан (керівник Тетяна Бенкіна, учень 9 класу Баранівської гімназії) отримавши І місце в номінації «Витинанка», адже в цій секції він приймав участь вперше.

Робота Пухальської Каріни (керівник Тетяна Бенкіна, учениця 8 класу Баранівської гімназії) вразила журі секції «Аплікація» витонченістю, акуратністю роботи та поєднанням кольорів, за що і отримала І місце в номінації.

Хочеться відмітити і внесок в спільну копілку команди дебютантів виставки: Цанько Іанну (керівник Ольга Богун, учениця 8 класу Баранівської ЗОШ №2 ім. О. Сябрук), Залужну Діану та Мельник Вікторію (керівник Наталія Хмильовська, учениці 7 таа 5 класів Баранівської гімназії). Дівчата прийняли участь в секціях «Паперопластика», «Орігамі», «Вітальна листівка».

Наталія Хмильовська як і її вихованці приймала участь в виставці такого рівня вперше адже в цьому році розпочала свою трудову діяльність у нашому закладі.

Вже зовсім скоро на гуртківців та їх керівників чекає наступна виставка і нові випробування. Тож бажаємо їм удачі та творчого натхнення.

Керівник гуртків Тетяна Бенкіна

  • mPB030453
  • mPB030455
  • mPB030459
  • mPB030462
  • mPB030464
  • mPB030466
  • mPB030471

Друк E-mail

  • Головна
  • Новини
  • Авторів проектів Бюджету участі нагородили грамотами та грошовими преміями з нагоди Дня місцевого самоврядування