Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади
знаходиться за адресою http://otg.mrada-baranivka.gov.ua

Черговому запозиченню NEFCO - бути!

Попри  жваві дискусії щодо економічної доцільності та бюджетної спроможності  фінансування  кредиту ми раді повідомити, що  практика  його погашення показує максимальну вигідність.

Кредитне зобов’язання  не стало  тягарем для міського бюджету. Згідно умов договору кожна сума до оплати зменшується майже вдвічі завдяки застосуванню коригуючого коефіцієнта.З метою усунення валютного ризику сума піврічного внеску множиться на коеффіцієнт, що дорівнює відношенню середньозваженого курсу гривні до євро, розрахованого на базі офіційного курсу НБУ. Через високий рівень інфляції значення коефіцієнта впродовж 2014-2017 років були такими, що давали можливість зменшувати суми до оплати вдвічі.

Протягом вересня 2017 року  ми спільно з  радниками NEFCO обмінювалися  інформацією щодо бюджетної спроможності задля здійснення чергового запозичення. Колеги залишились цілком задоволені як формою подання  узагальнюючих даних так її змістовим наповненням, справа лише за дозволом від Міністерства фінансів України.

Ми раді повідомити, що  відтепер не лише малечі в ДНЗ «Сонечко» та відвідувачам  Будинку дитячої творчості буде комфортно проводити час у закладах, а й учні та працівники опорного навчального закладу «Баранівська гімназія» відчують нашу турботу про них.

На засіданні інвестиційної ради 07.11.2017 року Північною Екологічною Фінансовою корпорацією (NEFCO) прийнято рішення про надання коштів у сумі 4949,1 тис. грн. на проведення заходів з енергозбереження у Баранівській гімназії.

Ми вкотре надаємо Вам, шановні жителі громади, можливість  ознайомитися з розгорнутою інформативною графікою стосовно оплати кредиту та відсотків за його користування. Проглянувши дані графіки, ви одразу зробите висновок, що кредит NEFCO був надзвичайно вигідним.Адже жоден банк України не  надав би позику менше ніж за 15-20 % річних, а  наше зовнішнє запозичення потребує оплат відсотків що складають  2 % річних ((85,1/1032,1=8,2))/4(роки) = 2%).

Зараз, на шляху до розбудови нової  Баранівської об’єднаної територіальної громади ми переконані, що доходи бюджету матимуть стійку тенденцію до постійного зростання. Навіть при збільшенні витрат ризик зворотної тенденції   -  мінімальний.

З повагою начальник управління фінансів Олена Дем’янюк

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Друк E-mail

  • Головна
  • Новини
  • Вітаємо з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!