Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади
знаходиться за адресою http://otg.mrada-baranivka.gov.ua

Керівники міської ради зустрілися з Радником з торгово-економічних питань Посольства Китайської Народної Республіки в Україні

25.07.2017 року за попередньою домовленістю міський голова Душко А.О. та його заступник Загорська О.С. відвідали канцелярію Радника з торгово-економічних питань Посольства Китайської Народної Республіки в Україні. Очільників громади зустріли особисто Радник з торгово-економічних питань Лю Цзюнь та другий секретар з торгово-економічних питаннь Чжан Хуєйцзюнь.

Анатолій Душко та Оксана Загорська під час зустрічі розповіли про приєднання до Баранівської міської ради 1 селищної та 11 сільських рад, про існуючі проблеми та потреби, про брак коштів, про прагнення зробити життя жителів Баранівської міської ОТГ кращим, про залучення інвестицій з метою збільшення робочих місць та збільшення доходів міського бюджету.

Міський голова зауважив, що для Баранівської міської ради є дуже важливим використати потенціал китайського ринку для роботи місцевих підприємств.
Лю Цзюнь поінформував, що китайські підприємства зацікавлені розвивати підприємницьку діяльність на території України, особливо у сфері деревообробки та пакування чорниці з подальшим експортом в Китай. Саме тому попросив надати детальну інформацію про умови залучення таких інвестицій.

Велику увагу приділили темі відновлення виробництва фарфору. До речі, під час зустрічі керівники громади подарували китайцям великий чайник з фарфорового сервізу «Бутон». Представники Посольства КНР в Україні повідомили, що відповідно до китайських традицій чайник символізує сімейне щастя, тому такий подарунок їм дуже сподобався.

Крім того, обговорили можливості залучення благодійних коштів для закупівлі обладнання для багатофункціонального реабілітаційного центру, автомобіля для надання медичної допомоги в сільській місцевості тощо.

Радник з торгово-економічних питань КНР в Україні пообіцяв, що представники міської ради у вересні 2017 року зможуть відвідати особисто Китайську Народну Республіку з метою отримання відповідного досвіду.

Друк E-mail