Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади
знаходиться за адресою http://otg.mrada-baranivka.gov.ua

За енергоефективними проектами - майбутнє

Відбулась робоча зустріч міського голови Анатолія Душка з директором Словенської компанії «РІКО» Андрієм Подбевшиком і представниками «Укргазбанку» Дмитром Аджирігою та Вікторією Дмитрієвою.

Інжинірінгова компанія «Ріко» розробляє та пропонує комплексні рішення з втілення сучасних, ефективних і екологічних  технологій у різних галузях промисловості, в енергетиці, екології, логістиці, будівництві. Директор цієї компанії запропонував міській раді втілити у життя проект з встановлення сонячних батарей та мати у майбутньому прибуток. Андрій Подбевшик пообіцяв під певну земельну ділянку розробити попередній проект з розрахунками  усіх  витрат, терміном окупності та розмірами прибутків. Знаючи ці дані можна буде прийняти рішення щодо доцільності втілення цієї ідеї.

Представники «Укргазбанку» розповіли про свою участь у фінансуванні таких проектів та надали перелік необхідних документів, що можуть бути оформлені міською радою.

Анатолій Олександрович подякував гостям за їхню пропозицію та зазначив, що громади потребують підтримки, адже надважливим є розвиток місцевої економіки.

  • mDSC_1292
  • mDSC_1293

Друк E-mail