Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади
знаходиться за адресою http://otg.mrada-baranivka.gov.ua

Попри складнощі, встановимо погруддя Т. Г. Шевченка у Баранівці

Усі читали нашу публікацію про те, що представники нашої громади побували в Шаргороді з метою визначитися з виготовленням погруддя Шевченка для встановлення його у Баранівці. Учасники поїздки змогли ознайомитися з ескізом проекту погруддя Шевченка, запропонованого скульпторами, у творчій майстерні Оврахів у м. Вінниця.

Делегація дійшла до висновку, що представлена робота є найоптимальнішим варіантом для Баранівки. Після поїздки у міській раді прийнято відповідні рішення, виділено кошти, а вінницька група скульпторів розпочала роботу над пам’ятником.

Багато роздумів було стосовно того яким має бути постамент, його розміри, колір. Усі висловлювали думку про те, що задля здешевлення потрібно використати наявний матеріал, тобто постамент з граніту Ємельянівського родовища. Оскільки даний постамент має великі розміри, непросто було вирішити питання його обрізки та поліровки. Вчора, 11 липня 2017 року, за допомогою двох кранів постамент погрузили на машину та відправили на реконструкцію в Житомир.

Висловлюємо подяку директору ДП «Баранівське лісомисливське господарство» Анатолію Остудімову, ПП Миколі Кравчуку та підприємцю, котрий побажав залишитися інкогніто за надання техніки.

Керівництвом громади поставлено завдання реалізувати першу чергу проекту з реконструкції скверу по вул. Соборній, а саме – встановити погруддя Шевченка.

Непросто вирішувати проблеми громади. Нелегко отримати безкоштовні послуги транспорту. Тож дуже боляче було чути вислови безтурботних людей про те, що цінний камінь вантажать на автомобіль, щоб вкрасти його у громади.

Розумію, що важко жити, що підсвідомо заздрість розриває душі, але вкотре прошу в разі виникнення запитань телефонуйте у приймальну міського голови 4-20-35, у відділ благоустрою 3-12-99, або на гарячу телефонну лінію Баранівської міської ради 067 466 16 66.

Міський голова Анатолій Душко

  • mDSC_0385
  • mDSC_0387
  • mDSC_0389
  • mDSC_0390

Друк E-mail