Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади
знаходиться за адресою http://otg.mrada-baranivka.gov.ua

У Баранівській міській раді організували толоку

Наведення порядку у місті є постійним завданням відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Баранівської міської ради. Вони замітають, вигрібають, вивозять сміття, підсипають дороги, ремонтують техніку, садять квіти й поливають їх, встановлюють альтанки, фарбують і т. д. Усе, що вони роблять відразу і не згадаєш. Сидіти без діла їм немає часу. Іноді справ стільки, що фізично їх нереально виконати.

Багато роботи з’явилося з початком червня. Тому у міській раді прийняли рішення допомогти комунальникам. 13 червня 30 чоловіків з самого ранку, «озброївшись» косами, вийшли на толоку. Від Журавля до житлового масиву, від кладовища до поста ДАІ по обидві сторони дороги люди викосили траву та видалили кущі (2 кущорізи надало ДП «Баранівське ДЛМГ»), а у районі шлюзу було знищено ще й зарослі борщовика.

Міськвиконком щиро дякує за надану допомогу 2 працівникам ДЛМГ, 10 - відділу освіти, 4 – відділу культури, сім’ї, молоді та спорту, 7 – відділу ЖКГ та благоустрою, 3 – КП «Баранівка міськводоканал» та 4 – направленим Центром зайнятості на виконання громадських робіт.  

Дивлячись на результати роботи чоловіків, мимоволі приходить думка про те, що якщо кожен житель нашого міста хоча б іноді проявить ініціативу й зробить гарну справу на благо громади, то жити у Баранівці стане набагато комфортніше усім. 

  • mDSC_2497
 


Друк E-mail

  • Головна
  • Новини
  • Архів новин
  • Звернення міського голови щодо проведення громадських слухань з питань добровільного об’єднання територіальних громад