Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади
знаходиться за адресою http://otg.mrada-baranivka.gov.ua

На добрих справах тримається світ

6 червня вранці, коли я їхав велосипедом на роботу, мене зупинив Іван Олександрович Дроздовський і звернув увагу на те, що пляж на Случі заріс бур’янами. Дійсно, це наша прогалина в роботі.

У цей час щороку потрібно багато і постійно косити. Відділ житлово-комунального господарства та благоустрою Баранівської міської ради фізично не справляється з об’ємами робіт, ламається техніка, до того ж і ситуація з забрудненням Случі унеможливлює пляжний відпочинок. Приїхавши у міську раду, я віддав розпорядження негайно викосити берегову лінію вздовж пляжу. Одного із робітників відділу ЖКГ та благоустрою відразу ж відправили виконувати це завдання.

По завершенні робочого дня, повертаючись додому, я знову зустрів Івана Олександровича, який сказав, що вирішив допомогти і ходив сьогодні косити бур’яни до річки.

Я був надзвичайно зворушений вчинком, який мав би стати прикладом для жителів громади і в першу чергу - для молодих людей. Висловлюю щиру подяку Івану Олександровичу за ініціативність та допомогу у наведенні ладу на території Баранівки. Найближчим часом пенсіонеру буде вручено подяку від міської ради.

Користуючись нагодою, звертаюся до усіх жителів громади з проханням надати посильну допомогу та обкосити узбіччя доріг, своїх садиб та земельних ділянок. Також прошу керівників установ, організацій та представників бізнесу постійно підтримувати належний порядок на своїх прилеглих територіях. 

З повагою, Анатолій Душко, міський голова

Друк E-mail