Шановні жителі, рибалки та гості Баранівської громади!

Збереження та збільшення рибних запасів у нашій громаді – те, до чого ми разом з вами повинні прагнути і спільно досягти. 11 квітня 2017 року в рамках проекту будівництва гідроелектростанції в річку Случ було запущено 400 кг зарибка коропа вагою від 200 до 300 гр. Повідомляємо про те, що рішенням громадського об’єднання рибалок Баранівської міської об’єднаної громади ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ВИЛОВ ЗАРИБКА КОРОПА ВАГОЮ ДО 1 КГ НА РІЧЦІ СЛУЧ в межах громади.

Не забувайте, що з 1 квітня по 20 травня на річках та їх притоках, а з 1 квітня по 10 червня на водосховищах та ставках вступила в силу весняно-літня заборона на вилов риби у зв’язку із початком нересту. У цей період забороняється пересування будь-яких плавзасобів по воді. Від успішності нересту залежить те, скільки буде риби в наших водоймах, чи збережеться популяція, яка зараз існує.

Чорний промисел працює не на нашу з вами користь, бо стрімко зменшується кількість риби у наших водоймах. Якщо ви стали свідками браконьєрського вилову риби, терміново повідомляйте про це міську раду, відділок поліції, екологічну інспекцію, громадське об’єднання рибалок Баранівської громади.

Просимо вас дотримуватися санітарно-екологічних норм на берегах річок, озер, ставків на території громади.
Будьте пильними. Допоможіть зберегти нашу природу.

З повагою голова громадського об’єднання рибалок Баранівської міської ОТГ Олексій Ковальчук та члени громадського об’єднання рибалок Баранівської міської ОТГДрук E-mail

  • Головна
  • Новини
  • Баранівським спортсменам вручили нові спортивні куртки та костюми