Гордість нашої громади

Гарного осіннього дня тренер Баранівської ДЮСШ Микола Мартинюк, спостерігаючи за уроком фізкультури, який проходив на міському стадіоні, звернув увагу на одну з учениць. Вона здалась йому швидкою та легкою. По закінченні уроку, Микола Іванович підійшов до дівчинки і запропонував їй займатися бігом у спортивній школі. Завдяки спостережливості тренера, дитина отримала шанс досягти успіху і невдовзі довела усім, що вона – потенційна чемпіонка.

Цією дівчинкою була учениця 6 класу Баранівської гімназії Софія Хоменко. Навчається вона добре. Серед шкільних предметів полюбляє англійську мову, ну і звичайно ж - фізкультуру. Обставини склалися так, що через кілька днів після того, як Софія розпочала тренуватися у спортивній школі, тренер повіз її на змагання. Це був перший успіх дівчинки. У своїй віковій групі вона зайняла 2 місце.

Опісля було завойовано ряд призових місць у районних змаганнях з легкої атлетики. Основні здобутки прийшли, починаючи з грудня 2016 року. Дівчинка у своїй віковій групі тричі ставала першою на  дистанції 60 м та чотири рази перемогла на дистанції 200 м в обласних змаганнях.

В останніх змаганнях, де Софія взяла участь, було завойовано 4 місце. Це дуже гарний результат, адже решта учасників цих обласних змагань з двоборства були старшими на 2-3 роки за нашу юну спортсменку.

На Софію звернули увагу тренери Житомирської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з легкої атлетики. Вони сказали, що дівчинка має неабиякі шанси на великі спортивні досягнення у майбутньому.

Софії подобається займатися бігом. На кожному тренуванні вона докладає максимум зусиль, виконує усі завдання та рекомендації свого тренера. Спортсменка зізнається, що іноді до неї приходить лінь, але Софійка бере себе в руки і працює ще з більшою наполегливістю. Дома на дівчинку завжди чекає улюблений кіт Тоша, мурчання якого допомагає зняти будь-яку втому.

Усі, хто знає Софію вірять в те, що вона досягне неабияких результатів у легкій атлетиці і від щирого серця бажають їй цього.

  • mDSC_2723
  • mDSC_2726
  • mDSC_2727
  • mDSC_2732
  • mDSC_2736

Друк E-mail