Яскрава палітра дитячого таланту

«Добрий ранок Україно!» саме такі слова звучали з вуст вихованців міського Будинку дитячої творчості, які квітневого світанку вирушали на XI Всеукраїнську музичну олімпіаду «Голос країни» до м. Києва. Ранкове сонечко привітно зустріло делегацію і надало їм впевненості у своїх силах перед виступом.

В музичній олімпіаді «Голос країни» взяли участь понад 600 учасників в різних лігах та номінаціях з усіх куточків нашої неосяжної України. Лише у номінації естрадний спів було 220 претендентів.
Яскрава палітра дитячого таланту і творчого багатобарв'я  радували журі і глядачів, які висловлювали свою прихильність учасникам щедрими оплесками і навіть вигуками «Браво!», на сцені першокласного концертного залу Київського університету імені Бориса Грінченка.

Першою випробувала свої вміння у виконавській майстерності Ільчук Іванна в дитячій лізі — віковій категорії 12-13 років, де виступали 42 учасники.

Як завжди, за виступами учасників пильно стежили члени журі. Іванка вразила всіх яскравим виконанням твору, артистичністю. Наше юне обдарування із 50 балів набрала 44,2 і відзначена призом за яскравий виступ.

У юнацькій лізі - вікова категорія 14-15 років виступили троє вихованців: Федорів Мирослава, Кукош Роман, Іщук Вадим. Радість їхніх перемог переповнює серця великої родини країни творчості. Адже Федорів Мирослава стала Лауреатом II ступеню; Кукош Роман увійшов в десятку кращих із 37 виконавців у віковій категорії 14-15 років і відмічений призом за яскравий виступ. Іщук Вадим також показав гарні результати у техніці вокалу із 50 балів -45,2.

У гуртку естардної пісні керівник Ірина Ільчук формує єдину команду - велику музичну сім'ю! Виступи на різноманітних фестивалях, конкурсах концертах підвищують мистецьке дихання кожної особистості, безмежний творчий її політ.

Хочеться подякувати батькам за фінансову підтримку. Завдяки їм діти змогли взяти участь у Всеукраїнському фестивалі і підняти престиж рідного краю.

Тож нехай відзнаки лише примножуються! Бажаємо подальших перемог!

Методист міського Будинку дитячої творчості Галина Івлєва

  • m1
  • m2
  • m3
  • m4
  • m5
  • m6

 

Друк E-mail