Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

У Будинку культури с. Стара Гута відбулися змагання з настільного тенісу

За ініціативи районної спілки воїнів-афганців та в.о. старости Володимира Вітюка громадський діяч Олександр Мартинюк та завідуюча сільським Будинком культури Людмила Хіміч організували змагання, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Тож у неділю, 12 лютого, двадцять жителів с. Стара Гута взяли участь у боротьбі за звання найкращого гравця настільного тенісу.

За результатами проведених ігор  Мирослав Муравський зайняв перше місце, Василь Мамчур – друге, а Віктор Дем’янюк – третє.

Головним спонсором змагань, проведених у старогутянському Будинку культури, став громадський діяч, мешканець Старої Гути Олександр Мартинюк, який нагородив переможців грошовими преміями та пригостив учасників чаєм і печивом.

У планах – змагання найкращих тенісистів сіл Стара Гута, Глибочок та Марківка 26 лютого, де головним спонсором буде голова районної спілки воїнів-афганців Іван Цимбалюк.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://mrada-baranivka.gov.ua/images/___news2017/1631 

Друк E-mail