Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Народні депутати з УКРОПу допомагають представникам партії на місцях вирішувати проблеми громад

Голова політради партії «Українське об'єднання патріотів – УКРОП», народний депутат Тарас Батенко звернувся до прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням виділити з державного бюджету субвенції на капітальний ремонт доріг у місті Баранівка Житомирської області, а також профінансувати реалізацію енергоощадних проектів.

Відповідний депутатський запит на ім'я голови уряду Тарас Батенко підготував у відповідь на інформацію міського голови Баранівки Анатолія Душка про занепад державних і комунальних доріг, яку мер висловив під час першої робочої зустрічі народних депутатів від УКРОПу з міськими головами і керівниками районних рад, обраними від партії. Анатолій Душко наголосив, що незадовільний стан автошляхів у місті призводить до посилення соціальної напруги серед населення.

За словами міського голови, ще одна проблема міста, яку необхідно вирішити, – спрощення продовження терміну дії спеціального дозволу на користування надрами КП «Баранівкаміськводоканал». Йдеться про видобуток піску з Баранівського родовища, дозвіл на який підприємство отримало ще у 2013 році.

Тарас Батенко попросив прем'єр-міністра розглянути можливість внесення змін до постанови уряду про «Порядок надання спеціальних дозволів на користування надрами» в частині продовження терміну дії дозволу, здійснення контролю та нагляду за дотриманням його умов для комунальних підприємств міст, селищ та сіл, заснованих органами місцевого самоврядування. Відповідне прохання на ім'я Володимира Гройсмана народний депутат виклав у ще одному депутатському зверненні.
«Прошу надати доручення вивчити актуальність питання щодо внесення змін до чинного законодавства, якими наділити повноваженнями органи місцевого самоврядування притягати до відповідальності осіб, які незаконно розробляють надра», – йдеться у тексті документу. За словами народного депутата, такі зміни сприятимуть наповненню місцевих бюджетів по країні та раціональному використанню природних ресурсів.

Крім того, народні депутати з партії УКРОП Тарас Батенко, Олександр Дубінін, Валентин Дідич, Віталій Купрій та Олександр Шевченко подали на ім’я прем’єр-міністра України звернення, в якому просять включити послуги з вивезення сміття до переліку загальнодержавних або ж внести зміни до Податкового кодексу, звільнивши від оподаткування такі послуги у випадку, якщо вони надаються комунальними підприємствами чи органами місцевого самоврядування. Ця ініціатива є актуальною не тільки для Баранівки, де збір відходів покладений на міську раду, а надходження від нього спрямовуються на розвиток інфраструктури міста. Реалізація пропозицій, викладених у зверненні, дозволить внести комплексні зміни в оподаткування неприбуткових організацій.

Прес-служба партії «Українське об'єднання патріотів – УКРОП» 

Друк E-mail