Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Спортивна естафета "Разом все зможемо, всім допоможемо"

    Ось і закінчується зима. З кожним днем весна все більше наступає їй на п’яти. Погода стає яскравішою, дні теплішими, а люди веселішими. Діти все більше часу хочуть проводити з друзями, влаштовувати конкурси, розваги, ігри, веселитися, ворушитися.

    Саме тому 19 лютого для гуртківців Будинку дитячої творчості була проведена спортивна естафета "Разом все зможемо, всім допоможемо", в якій взяли участь вихованці туристичного гуртка. Задля визначення переможця, учасники повинні були позмагатися у 8 оригінальних конкурсах, які випробовували їх силу, спритність, витривалість, кмітливість, інтелект та вміння працювати в команді.

    Під час заходу особливу увагу було приділено безпеці життєдіяльності, зокрема - пожежній безпеці. Для глядачів був проведений конкурс прислів’їв про пожежну безпеку та вікторина по цій же тематиці. А учасники естафети мали набагато складніше завдання. Вони повинні були швидко одягнути протигази та, не знімаючи їх, подолати смугу перешкод. Без перебільшення можу сказати, що всі добре впоралися із поставленою задачею.

    Хоча атмосфера в залі Будинку дитячої творчості була весела та жартівлива, водночас відчувалась відповідальність та зібраність кожного учасника. Усі, хто спостерігав за пристрастями, які вирували на майданчику, відразу розуміли, що тут усе не менш серйозно, ніж на олімпійських іграх. Такі самі переживання, така сама жага до перемоги і така сама взаємопідтримка та допомога.

Щиро дякую всім учасникам спортивної естафети за подаровані емоції та гарний настрій.

Культорганізатор Віталій Каленський

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://mrada-baranivka.gov.ua/images/__news2016/991/

Друк E-mail