Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

З робочим візитом Баранівку відвідала делегація з м. Овруч

22 лютого 2016 року до Баранівки з одноденним робочим візитом прибула делегація з міста Овруч.  Головною метою приїзду гостей стало бажання перейняти досвід створення відділу житлово-комунального господарства та благоустрою при Баранівській міській раді.

Представників делегації на чолі з Овруцьким міським головою Корудом Іваном Ярославовичем зацікавило питання здійснення контролю за виконанням рішень виконкому та розпоряджень міського голови, а також організація роботи КП «Баранівка міськводоканал».

Крім цього, присутні обговорили ситуацію з бюджетами малих міст, можливості отримання грантів, пошук інвесторів, кадрову політику, тарифоутворення, озеленення міст, прибирання й освітлення вулиць та інші питання.

Члени делегації з Овруча побачили станцію знезалізнення води, очисні споруди, побували на будівництві МГЕС.

Керівництво та спеціалісти Баранівської міської ради надали детальну інформацію, відповіли на численні запитання та зробили копії документів і розрахунків, які зацікавили їхніх колег.

Як гості, так і представники Баранівської міської ради погодилися, що обмін досвідом сприяє підвищенню стандартів діяльності органів місцевого самоврядування, здобуттю нових знань та розширенню мережі контактів з колегами з різних куточків України, що загалом позитивно впливає на процес формування по-справжньому сильного місцевого самоврядування.

На завершення зустрічі було прийнято рішення підписати угоду про партнерство задля співпраці у різних напрямках, обміну досвідом, інформацією. Спеціалістам обох міських рад доручено розробити проект договору. Після обговорення документ планується підписати 6 березня 2016 року в м. Овруч.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://mrada-baranivka.gov.ua/images/__news2016/988/

Друк E-mail